Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 15:17
 1/6 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok. Amikor 1. osztályos voltam, volt egy fiú (2.-as) aki nagyon tetszett nekem. Ugyanabba az iskolába jártunk. Majdnem szembe szomszédom. Ugye amikor kicsik voltunk átjártunk egymáshoz nem is egyszer voltam én náluk és ő nálunk. Elég sokat játszottunk abban az évben, de amikor 2.-as lettem elkerültem egy másik suliba. Akkor megszakadt minden most 7.o-os vagyok. Na ez a fiú már nem is köszön meg se akar ismerni. Nagyon bánt engem ez mert egész délután a barátjaival focizik, bicajozik a majdnem a házunk előtt mert csak ott van hely. Mindennap látom. Nekem már ő nem is tetszik hanem az egyik barátja. Megtudtam mi a neve és írtam neki facebookon. Szépen megfogalmaztam,hogy szeretnék vele barátkozni. Ő bunkó módon visszaírt, hogy ő NEM. Törölt is az ismerősei közül. (Ő is a szomszédom). Most a hetekben egy fiú bejelölte fészen és kérdezgetett rólam mert ugye ez a fiú bitzos, hogy tud valamit rólam. Hát azt írta neki ,hogy nem ismer. Ez igaz is… ez a fiú még kérdezgetett tőle pár dolgot mikor a szomszéd fiú kitalálta, hogy az a fiú biztos,hogy én vagyok és így akarok vele kapcsolatba lépni. DE NEM ÉN VOLTAM. Ezt onnan tudom,hogy ez a fiú megírta nekem, hogy tetszek neki csak nemmerte megmondani és egy kicsit kérdezősködött. De nem éppen jó helyen… Elmondása szerint a szomszéd fiú mindennek elhordott… Na írtam neki üzenetet,hogy nem én vagyok fogja már föl. De hát nekem is elég sok ocsmányságot írt vissza. Lehet, hogy elmondta a többi barátjának is mert azóta ők sem köszönnek és amikor találkozunk kiröhögnek. Én nagyon vártam őket húsvétkor,hogy jönnek locsolni de majdnem mindenkinél voltak csak nálam nem. Szerintetek hoznak májusfát vagy az elképzelhetetlen? A második baj az, hogy anyáék meg azt hiszik, hogy tetszik nekem a szomszéd fiú és én is tetszek neki. De nem akarom elmondani nekik, hogy mi van mert elég cikis lenne. Nem merek kimenni az udvarra mert akkor mindig mondja anya/apa, hogy nézem a fiúkat? A szobám ablaka is rájuk néz. Már nem is megyek be a szobámba mert akkor meg azt mondják, hogy onnan lesem őket. Most anyáékat, hogyan állíthatom le?
2011. ápr. 29. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Te Budapesten laksz,vagy faluban?
2011. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
15:23, ez azért erős, hogy aki nem bp-i, az csak falusi lehet...
2011. ápr. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem budapesten... de nem is faluban egy közepes méretű városban.
2011. ápr. 29. 15:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, mi itt a probléma...
2011. ápr. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb, ha azt látnák rajtad, hogy nem érdekelnek, mert akkor idővel abbahagyják. Mármint a fiúk. Szüleid meg valószínűleg nehezen dolgozzák fel, hogy nem maradsz örökké az ő kicsi lányuk, és próbálják elviccelni, meg szokni a gondolatot, csak nem veszik észre, hogy ez téged ennyire zavar. Kérdésedre a válasz: szerintem ne csinálj semmit, és akkor előbb-utóbb elmúlik az egész. Tudod, minden csoda három napig tart.
2011. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!