Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek az anyósom ellen,...

Mit tehetek az anyósom ellen, hogy elfogadjon? Szeretjük egymást a párommal, de tehetetlenek vagyunk az anyukája ellen. Kérem mindenkit valamit tanácsoljon! Gondolom vannak itt sorstársaim!

Figyelt kérdés
2009. márc. 7. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Kedvesség, segítőkészség, udvariasság, tisztelet.

Egyébként mi a kifogása ellened ??

Ha ezt tudod, akkor tudsz csak változtatni a viselkedéseden.

Ha már házasok vagytok, és külön éltek ((?) "anyósom") akkor majd megszokja....

2009. márc. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Együtt laktok az anyóssal vagy külön? Mert ha együtt akkor egy költözés sokat segíthet, nálunk is így oldódott meg, azóta semmi baj nincs, nagyon jó a kapcsolat az anyóssal, míg előtte mindenbe beleszólt, okoskodott, stb.
2009. márc. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Végül is nem értem az egészet!Mért is érzed,hogy anyósod nem szeret?Vagy ellened van?
2009. márc. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos vannak ilyen anyukák.Nem igazán tudsz mit csinálni.De azért van egy pár ötletem.1 körben:Próbálj meg vele beszélni,hogy tulajdonképpen mi a baja veled?Mit kéne ahozz tenned,hogy megváltozzon az egyoldalúsága?Ha eleget tudsz tenni a kérésének.Akkor sinen vagy.


Nem szereztek tudomást az édesannyáról.És megpróbáltok különélni tőle.De mind a ketten!!!Ha igazán szeretitek egymást nem lesz gond.De a párodnak is erősnek kellmaradnia.És nem szabad neki sem az édesannya felé mennie.Mert előbb vagy utóbb telebeszéli a fejét szegénynek.Ilyenek az emberek.Akit el akarnak szakítani a másiktól,azt évek után is el akarják majd.Max kivárják az alkalmat mikor vesztek össze.De bízzunk az előzőkben,hogy erre nem kell sort kerítenetek.Mindenesetre Én drukkolok nektek!És sok szerencsét kívánok!

2009. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Ha azt akarod, hogy elfogadjon akkor ne tegyél ELLENE semmit. Talán úgy könnyeb lesz...
2009. márc. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
88%
Már a kérdés is rossz. Nem ellene kell tenni, csak simán tenni kell. Boldoggá a lányát, ennyi. Tréfának venni az áskálódásait, már ha tesz ilyet, valamint mondani ilyeneket: remélem messze esett az alma a fájától, vagy: remélem nem igaz a mondás, miszerint nézd meg az anyját, vedd el a lányát, és: anyuka, nyugtasson meg a lánya az apjára hasonlít. Gyakorlati: nyírd le a füvet 1,5-2 hetente, mosd le a kocsiját, készíts finom ebédet az egész családnak, mosogass el utána, ha örülnek csak annyit mondj: ilyenek a szürke hétköznapok. Anyuka 30 évig kiszolgálta a drága szerelmemet, egyetlen lányát, ez a minimum, amit megérdemel tőlem. Ha meg nagyon idegesítő az egész, hagyd ott őket, bárkibe lehetsz szerelmes (csak el kell fogadnod a párod, akár egy rossz anyóssal is), bármikor, amikor te akarsz. És semmire nincs jó recept.
2009. márc. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Semmit.Én szó szerint a hátsóját nyaltam,megcsináltam neki mindent(nem együtt éltünk)mégis én voltam/vagyok a rossz.Nálunk sógornő is rendesen bekavart.

Ahogy látom,az aki normális már eleve szeretettel fordul a gyermeke választottja felé,aki meg nem,azzal tenni nem lehet semmit.Ez egyszerűen intelligencia kérdése.Az meg adott mindenkinél.Én megpróbálok nem tudomást venni róla.Egész jól megy már.

2009. márc. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Az utolsó válaszadóhoz is kapcsolódva.

Én jártam egyik és másik cipőben is. Az előző kapcsolatomnál anyuka úgy nézett rám, mint a véres rongyra néha. Próbálta ő leplezni... vagy talán nem is, de nem voltam neki szimpi. A lánya persze szeretett, de végül a testvér ugrasztott szét bennünket. Neki nem volt faszija.


Viszont a feleségem anyja, azt mondta, hogy én vagyok a második fia! És egy szép délelőttön felájánlotta, hogy tegeződjünk, hiszen egy fiú nem magázza az anyját és megölelt és hálát adott, hogy így szeretem a lányát.


NA. Itt a két véglet. Mondjuk nekem a második jobban tetszik, mint eshetőség.


Egyszóval, te megszakadhatsz, ha eleve úgy indulnak neked, hogy "na ez a faszi nem szimpatikus" akkor kész is vagyunk.


Párod hogy viszonyul a dologhoz?

2009. márc. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Sajnos engem is utál anyós.Nem értem mért.Mikor férjem először bemutatott neki akkor rendes volt hozzám,kedves,és segítőkész.Második alkalommal,pedig megállított a lépcsőn,és minden ok nélkül kiabált velem,és elhordott.Nemértettem mi ez a dühkitörést,csak azt éreztem én velem így senki nem bánhat.Ott akkor elindul egy ellentét ami addig fajult,hogy nem állunk szóba egymással.Született egy babánk is,és mindent meg tesz anyós,hogy kikészítsen.De nem törődők vele!A jelszóm: ami nem megy nem kell erőltetni.Én már 100x kibékültem vele de nem megy,és kész!
2009. márc. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%

A kérdés felvetésből látszik a szemben állás, ami nem jó!

A lényeg az az, hogy ne tudjon éket verni közétek!

Én egyszer kezemben tartottam egy újságot, és az apróhirdetések rovatból felolvastam neki a következőt:" Anyósomat, társaság hiányában, bérgyilkossal összehoznám!

Minden megoldás érdekel! Büntetett életűek előnyben jeligére a kiadóba.

Keresgélni kezdte a hirdetést, de nem találta! Rám nézett kérdően, én meg őrá. Nagyot nevettünk, és szent lett a béke!

Igy legyen!

ÁMEN!

2009. márc. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!