Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rontom anyám üzletének színvon...

Rontom anyám üzletének színvonalát, most ezért ne sértődjek meg?

Figyelt kérdés

Van egy nagy házunk, amiben ki van alakítva anyám üzlete(vázák, antik dolgok, festmények stb) és mivel egyedül vagyok a házban, nincs tesóm se, meg semmi, ezért lemegyek hozzá beszélgetni, mert unatkozom. De mivel abban megyek le, ami rajtam van otthon (melegítőben, meg mamuszban), ezért rám szól, hogy "rontom az üzlete színvonalát". Pedig ha jön valaki, akkor felmegyek, szóval direkt nem mutatkozom abban mások előtt..de mégis rosszul esik, hogy ilyet mond. Mintha nem látna szívesen. Kicsit meg is sértődtem ezen, de nem mutattam. Szerintetek csak túlreagálom?

17L


2011. ápr. 30. 11:39
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok az a sértődős típus, inkább olyan, aki képes magán röhögni és nem nagyon vesz fel semmi negatív dolgot. Csak úgy érzem, már a saját anyám sem kíváncsi rám.
2011. ápr. 30. 11:42
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy reagálod túl.Pont jól reagálsz rá..
2011. ápr. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

ez szimpla gazdaságtan.


a bankok is azért vannak annyira jól felszerelve , mindenki öltönyben kosztümben mert ezzel is azt sugalják h tudnak bánni a pénzeddel ezért hozzájuk menj.


ha lemész hozzá mamuszban meg melegítőben akk pont ennek az ellentétét sugallod. azzal számolj h ő hogy van felöltözve. gondolom utcai ruhában. nah neked is úgy kéne.


ezzel ő nem azt akarja mondani h utál veled beszélgetni hanem azt h rontod az üzletét. ő is szó szerint ezt mondta.

2011. ápr. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem látna szívesen, akkor azt mondaná, hogy egyáltalán ne menj le. Ha van kirakata is az üzletnek, akkor az is láthat, aki nem ment még be.
2011. ápr. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez igaz, de én ott élek, nem öltözhetek át mindig, ha lemegyek, aztán meg vissza. Meg ő mondja, hogy szóljak neki, ha csörög a telefon, vagy akármi, és olyankor arra a 2 percre nem fogom átvenni a farmert. Meg nem telepszem be, nekem is van dolgom pl. tanulás, meg hát azért nem vagyok egész nap otthon, csak pár szót váltok vele. De már olyan lenézően néz, mikor meglát.
2011. ápr. 30. 11:54
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán tudom, hogy van kialakítva az az üzlet, hogy ha jön valaki, te még időben el tudj rohanni a mamuszodban. Lehet, hogy olyan stílusban mondta ezt neked anyukád, hogy bántó volt, de hát őszintén igaza van.. most antik dolgok, festmények között te ott állsz kitérdelt macinaciban és mamuszban.. én is azt mondanám, hogy gyere beszélgetni nyugodtan, csak utcai ruhában.
2011. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát úgy van, hogy van egy ilyen hátsórész, amit függöny választ el, ott azok a dolgok vannak, amiket nem pakolt ki, meg van egy üzletrész, ahol pedig a cuccok vannak. És én a függöny mögött vagyok, nem megyek előre, hogy mindenki lásson, azért nem vagyok hülye. Még utcai ruhában sem szeretek előre menni. És ha jön valaki, akkor ott a függöny mögött nem is lát.
2011. ápr. 30. 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem igaza van anyukádnak. Ezen ne sértődj meg.

Lehet, hogy te úgy gondolod, hogy téged nem zavarna, de ilyen dolgokat javarészt elég sznob emberek szoktak vásárolni (tisztelet a kivételnek) akik nem mennek be olyan üzletbe ahol valaki otthonkában ücsörög.

2011. ápr. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%
Na mondjuk, ha egyáltalán nem látszol, akkor én sem értem ez miért probléma.:-/ Amúgy szívesen beszélget veled munka közben anyukád? Nem lehet, hogy egy picit feszült olyankor?
2011. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igazatok van, csak tényleg nem megyek előre, szóval mások nem látnak..meg azért szebben is mondhatta volna, hogy inkább vegyek fel mást, minthogy rontom az üzlet színvonalát. Neki se esne jól, ha ilyesmit mondanék neki akárhol is.
2011. ápr. 30. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!