Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rontom anyám üzletének színvon...

Rontom anyám üzletének színvonalát, most ezért ne sértődjek meg?

Figyelt kérdés

Van egy nagy házunk, amiben ki van alakítva anyám üzlete(vázák, antik dolgok, festmények stb) és mivel egyedül vagyok a házban, nincs tesóm se, meg semmi, ezért lemegyek hozzá beszélgetni, mert unatkozom. De mivel abban megyek le, ami rajtam van otthon (melegítőben, meg mamuszban), ezért rám szól, hogy "rontom az üzlete színvonalát". Pedig ha jön valaki, akkor felmegyek, szóval direkt nem mutatkozom abban mások előtt..de mégis rosszul esik, hogy ilyet mond. Mintha nem látna szívesen. Kicsit meg is sértődtem ezen, de nem mutattam. Szerintetek csak túlreagálom?

17L


2011. ápr. 30. 11:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%

Anyukádnak lényegében igaza van, de ezt nem így kellett volna megfogalmaznia, hanem szépen elmagyaráznia, hogy egy régiségkereskedésben furán venné ki magát ha vki akár csak véletlenül is meglátna vkit melegítőben.

Amit még tudok ajánlani, az az, hogy szerezz be/kérj a legközelebbi ünnepre pár olyan cuccot, ami tényleg kényelmes, viszont "szalonképes" is... pl. nekem van olyan nadrágom, ami ugyan gombos, de nem olyan szoros vagy vastag, mint egy farmer (és ezt úgy mondom, hogy nem egy nádszál alkat vagyok :D)... vagy vastagabb leggingset, és ezek alá még vehetsz vmi vékonyabbat vagy harisnyát, ha hideg van... hozzá egy-két egyszínű vagy bárhova hordható, kényelmes felső, egy pár jobb házipapucs (ami azért mégsem mamusz, de házba pont jó), és ennyi :).

2011. ápr. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!