Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ma lenne az anyák napja?

Tényleg ma lenne az anyák napja?

Figyelt kérdés

Nagyon szégyellem magam, mert nem készültem semmivel és a boltok sincsenek nyitva. Minden évben adok valamit az édesanyámnak, rossz érzés lenne, ha ma ez kimaradna. Sajnos sütit sem tudok sütni, nincs semmi hozzávaló itthon.

Abban a hitben voltam, hogy csak jövőhéten lesz az anyák napja. Valahogy úgy rémlett, hogy nem eshet Május elsejére.

Mit tennétek ilyen helyzetben? Illetlen lenne felköszönteni virág nélkül?


2011. máj. 1. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Öleld meg, puszild meg, mondd, hogy szereted nagyon.

Ennyi elég :)

2011. máj. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ölelés, egy rövid verset még megtanulhatsz (neten van pár).

De virágboltok vannak nyitva szerintem, én is reggel mentem venni neki.

2011. máj. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A virágboltok biztos nyitva vannak. Vegyél egy szál virágot. Ha mégse vegyél csokit benzinkút boltjába. Ha ez se sikerül szedj virágot te magad. De ne feledd, ezek csak külsőségek, sokkal fontosabb, hogy megöleld anyukádat és annyit mondj neki, hogy szereted.

18/L

2011. máj. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A virágboltok nyitva vannak, én is most voltam. :)
2011. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az éjjel-nappalik nyitva vannak, én ott vettem bonbont (elfelejtettem, hogy május 1 miatt a többi bolt zárva), és metszettem saját orgonát.
2011. máj. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden virágbolt nyitva van, munkába jövet láttam!!! Úgyhogy ezen nem csúszik el a vállalkozás, mehetsz!
2011. máj. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma ne lennének nyitva a virágboltok? Én ahányat láttam, mind nyitva volt. Több kis sarki boltot is láttam nyitva abban a városban, ahol élek. Szóval nincs veszve semmi. De végső megoldásként ott vannak a benzinkutak (igaz ott elég húzósak az árak a boltokhoz képest).
2011. máj. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor indulok is! :)
2011. máj. 1. 10:57
 9/9 vachement_con válasza:
66%
yes xd
2011. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!