Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha holnap Anyák napja is lesz...

Ha holnap Anyák napja is lesz ill. ugye május 1. akkor gondolom egyetlen virágüzlet sem lesz nyitva, igaz?

Figyelt kérdés
Szerettem volna meglepni Édesanyámat virággal, de későn esett le h holnap május 1. lesz :(
2011. ápr. 30. 16:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el ma, ma biztos tovább nyitva vannak
2011. ápr. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ünnepeken délelőtt nyitva vannak a virágboltok, hisz az nekik is nagy bevételt jelent.
2011. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
a virágboltok,éttermek,benzinkutak nyitva vannak-legalábbis úgy tudom,de azért nézz utána:)
2011. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ma még nyitva vannak az virágboltok.

És ha nem csokrot veszel akkor nem is fog holnapig elhervadni.

Én is tegnap előtt vettem egy kis cserepes virágot.

2011. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk vasárnap is nyitva.
2011. ápr. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt olvastam ma az újságban, hogy május 1. nem lehet anyák napja, ilyenkor egy hetet csúszik. De nem tudom, ki tartja ezt be. A gyerek ajándékot vesz, ha meg nem akkor meg a szülő azt hiszi, hogy megfeledkezett róla.
2011. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Virágboltos nem hiszem, hogy kihagyna egy olyan bevételi napot, mint az anyák napja.
2011. ápr. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ma voltam virágot venni, és ki volt írva, hogy holnap is nyitva lesznek anyák napja alkalmából, úgyhogy érdemes megnézni, hátha máshol is. :)
2011. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sikerült megvennem a virágot! :) Köszönöm a válaszokat!! :)
2011. máj. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!