Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő szerinte helyén való hogy...

Ő szerinte helyén való hogy kivágott a lakásból, én ennek ellenére visszamentem magamtól jogom itthon lenni?

Figyelt kérdés

Faterom dobott ki úgy hogy anyu itthon se volt, én 1 hétig bírtam ház nélkül utána hazajöttem be se akart engedi,fater( mert hogy piáltam kicsit) végül úgy tudtam elérni hogy bejussak hogy megvertem, innentől nem szólt semmit szó szerint csicskának érzi magát mellettem, végülis ő harcolta ki magának azzal hogy cirkuszolt, anya helyesli hogy kicsit rendbe raktam hogy tudja hol a helye, mindig is mondta neki a nagypofád miatt egyszer kapni fogsz, de még ő sem számított rá hogy pont a fia lesz az aki kezelésbe veszi

Az öreg mindenbe beleszólt mióta megvagyok utálom, azt megmondta 17 évesen hányra jöjjek haza és válogassam meg kikkel haverkodok, én elengedtem mindent magam mellett lesz*rtam a fejét, mikor elszívtam 1 szál cigit meg ittam 2 pohár bort akkora balhét csapott mintha nem is a földön élnénk úgy csinál mint egy 70éves vénember.


Lehet onnan ilyen szemét természetű hogy az apja szigorú volt vele semmit nem engedett neki szinte, én meg teljesen az ellentéte vagyok öntörvényű mondhatni

19/F


2011. máj. 1. 16:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
97%
remélem, a rendőrökkel dobat ki és fel is jelent bántalmazásért...
2011. máj. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
ja és ha nem a te tulajdonod a ház, akkor akkor dob ki, amikor akar
2011. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Visszajövök akkor megint, mégis hova mennék? Nem fogok csöveskedni ő miatta sehol

Mostmár nem fog mondani semmit mert meglepődött biztos

2011. máj. 1. 16:55
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Most ha 10-ből 10 ember azt fogja írni, hogy nincs jogod ott lenni, mert egy szar alak vagy, akkor elfogadod?
2011. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy olvasom a sztorit valószinüleg az öregnek meg volt az alapos oka arra,hogy kivágjon a saját házából.Remélem lesz annyi esze,hogy a csicskázás helyett a rendörséghez fordul,és feljelent.Remélem avval tisztában vagy,hogy ezért akár börtön büntetés is járhat,sőt kérheti a távoltartást is.Ez azt jelentené kedves,hogy a háza közelébe sem mehetnél,mert elvisznek.
2011. máj. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%
Nagykorú vagy,kirakhat.Sőt,ha kijelent,be se teheted a lábad.
2011. máj. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
96%
jaaa, hogy ekkora baj az, hogy az apád megmondja hogy hányra menj haza? Elmúltam 18, de amíg itthon lakok, addig a szüleim szabályai szerint élek. Ha elmegyek itthonról, mindig megkérdezem a szüleimet, szerintem ez a normális. Egyébként nem hiszem, hogy van saját kereseted, szóval vagy elviseled apudat vagy mész amerre látsz.
2011. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Igenám nincs keresetem, hol meri megtenni hogy rendőrt hívjon rám, anya el is válna tőle :)
2011. máj. 1. 17:02
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Úristen!

nagyon durva de gondolom a szüleid is hibáztak azzal, hogy nem neveltek meg!

2011. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
97%

Nagy a szád,de fog az még le felé görbülni.

Ha majd lesz saját kereseted és megélsz belőle és nem apád kenyerét eszed,akkor járjon,addig pedig fogd be és kussolj.

2011. máj. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!