Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő szerinte helyén való hogy...

Ő szerinte helyén való hogy kivágott a lakásból, én ennek ellenére visszamentem magamtól jogom itthon lenni?

Figyelt kérdés

Faterom dobott ki úgy hogy anyu itthon se volt, én 1 hétig bírtam ház nélkül utána hazajöttem be se akart engedi,fater( mert hogy piáltam kicsit) végül úgy tudtam elérni hogy bejussak hogy megvertem, innentől nem szólt semmit szó szerint csicskának érzi magát mellettem, végülis ő harcolta ki magának azzal hogy cirkuszolt, anya helyesli hogy kicsit rendbe raktam hogy tudja hol a helye, mindig is mondta neki a nagypofád miatt egyszer kapni fogsz, de még ő sem számított rá hogy pont a fia lesz az aki kezelésbe veszi

Az öreg mindenbe beleszólt mióta megvagyok utálom, azt megmondta 17 évesen hányra jöjjek haza és válogassam meg kikkel haverkodok, én elengedtem mindent magam mellett lesz*rtam a fejét, mikor elszívtam 1 szál cigit meg ittam 2 pohár bort akkora balhét csapott mintha nem is a földön élnénk úgy csinál mint egy 70éves vénember.


Lehet onnan ilyen szemét természetű hogy az apja szigorú volt vele semmit nem engedett neki szinte, én meg teljesen az ellentéte vagyok öntörvényű mondhatni

19/F


2011. máj. 1. 16:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem fejezd is be itt ezt az egész témát,mert mindenki agyvérzést fog kapni tőled.Nem szégyenled te magad?De az anyukád sem?Eltűri,hogy egy ilyen senkiházi ingyenélő nekimenjen a férjének?Anyáddal egy húron pendültök.
2011. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Nyugodtan kijelenthet a lakásból, sőt, fel is jelenthet testi sértés miatt. Meg is érdemled.
2011. máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
90%
Most akkor úgy érzed, hogy megnevelted? Vagy csak megfélemlítetted a veréssel? Elképesztő helyzet! Szülőre kezet emelni SOHA, SEMMILYEN KÖRÜLMÉNYEK között nem szabadna! Nagyon elfajult ez a dolog. A helyedben szégyenemben elköltöznék.
2011. máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Uristem milyen ember vagy te???? Mi az h nincs kereseted 19 evesen????? es hat jogod igazan neked nincs. nem te dolgoztal azert a hazert meg, hanem apukad. tehat akkor rak ki amikor akar. 18 eves elmultal, ot mar tovabbi nevelesi kotelezettseg nem terhel. es mar ne is haragudj barmilyen szigoru is az apad, es nem teszik neked, amig az o hazaban laksz, ha tetszik ha nem az o szabalyai alapjan kell elned. ha nem tetszik eleg nagy vagy es mehetsz kulon eletre. es ha mas nem is de apadnak kijarnja a tisztelet. Milyen ember valt beloled?
2011. máj. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Mekkora egy semmirekellő "ember" vagy. Komolyan. Belegondoltál már, hogy ő az apád? Hogy szeretett, hogy felnevelt, hogy orvoshoz vitt, amikor beteg voltál, hogy azért dolgozott, hogy jobb életed legyen és hogy nélküle SEHOL sem lennél? És víg kedélyűen leírod, hogy tuti elválna anyukád? Neked jó, hogy tönkreteszed egy ember életét? Ráadásul az apádét. Egyébként tudod, hogy miért nem rakja ki az utcára az emberek többségét a saját apja? Elmondjam? Mert nem ad rá okot. Az apukádnak biztosan volt valami oka. És ezeket te le is írtad, de szerinted az teljesen normális, hogy 17 évesen cigizel? Sürgősen próbálj változtatni, különben oda jutsz, hogy mindenki megutál. Az ilyen embereket, mint amilyen te vagy sehol nem szeretik. Esetleg a hasonló természetű, gerinctelen emberek között találsz magadnak egy "barátot", de akkor sem túl jók a kilátásaid...
2011. máj. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen igazad van. Egyébként is az erősebb kutya b@szik.

A többieknek nincs igaza. Legközelebb anyád is verd meg. Aztán szedd el a pénzük is. Most már tudják ki a főnök. Nyugodtan uralkodj csak fölöttük.

2011. máj. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
56%

1. Amíg tanulsz jogod van otthon lenni és a szüleidnek kötelessége eltartani. Tanulsz?


2. Megverni apádat nem volt helyes döntés. Amikor az utcára kerültél családsegítőhöz kellett volna menni, akik visszakisértek volna a házadba és megdorgálják apádat, hogy ha mégegyszer ilyet tesz, akkor jogi útra terelik a dolgot.


3. A gyereknek, amíg otthon lakik kötelessége betartani a szülei által felállított szabályokat, akármennyire nem ért egyet velük.


Tehát összességében teljesen mindegy milyen az apád, te hibáztál: nem tartottad be a szabályokat és a büntetést veréssel válaszoltad meg.

2011. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
utolsó: remélem, csak irónikusan írtad. nem lehetnek ilyen gerinctelen emberek.
2011. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
anyád is meg te is genetikai hulladékok vagytok
2011. máj. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, kölök, én úgy vágnálak ki mint macskát szarni, ha meg kezet emelnél rám, valószínűleg zsákban vinnének el, pedig nő vagyok és 40 éves. Ekkora egy tapló állatot mint te! Mégis miből gondolod, hogy el kell tűrnie, hogy ott élősködsz, azt csinálsz amit akarsz és még meg is vered? Neked attól van erre jogod, hogy a gyereke vagy? Mert akkor fordítsuk meg, ő életet adott neked, akkor a te logikád szerint el is veheti, és azt hiszem, hogy a világ épelméjű része nem veszítene semmit ha eltűnnél, inkább nyerne. Ha betöltötted a 18-at, simán kirakhat akkor is, ha még tanulsz. Ha nappalin tanulsz, akkor tartási kötelezettségük ugyan van a szüleidnek, de ez nem azt jelenti, hogy kötelesek egy fedél alatt élni veled. Abban az esetben szépen megkapod a 20% rokontartást, és oldd meg az életedet albérletben. Ha nem tanulsz, vagy estin tanulsz, akkor nemcsak elviselni nem kötelesek a jelenlétedet, hanem még tartási kötelezettségük sincs feléd. Nappal dolgozol, este tanulsz. Ha nem dolgozol, dögölj éhen, de ne élősködj másokon! Én sem tűrném el a fiamtól, hogy rajtam élősködjön! Ha tanul, akkor abban támogatom és eltartom, amíg nem talál munkát, segítem, de te nem tanulsz, nem dolgozol, de azt elvárod, hogy kinyalják a s..gged és még büszke is vagy rá! Esetleg azt nem várod tőlük, hogy piát, cigit és drogot is vegyenek neked, mert neked az jár? Tulajdonképpen nem is volt rossz az a Taigetosz, illetve a munkatáboroknak is lenne létjogosultsága, csak nem faji alapon, hanem az ilyen emberi hulladékokat kéne odavinni mint te. (Amúgy remélem kamu a kérdés, ilyen állat nem lehet...)
2011. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!