Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy szép,...

Létezik olyan, hogy egy szép, okos nő egy csúnya, buta (csóró! ) férfit választ szerelemből?

Figyelt kérdés

Van ilyen párocska az ismerőseitek között?


Nem vagyok ilyen helyzetben, semmi extra, csak érdekelne, hogy létezik -e ilyen párocska!


A csórót azért emeltem ki, mert nem ér a "szőke plázacica és az öreg ronda pénzes palija" féle "szerelem":D


2011. máj. 1. 17:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

van. nem teljesen csóró, de abszolút nem érdekli a pénz,kutató biológus, keres kb 160 ezret. szürke egérke.

a felesége csinos, mérnök manager, hazaviszi a 400-at és imádja a férjét mert olyan kisfiús. Nagyon jól megvannak, 2 gyerekekük van, az apjuk nincs nagyon tiszában vele, hogy hány évesek,de ez senkit nem zavar.

2011. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Két ilyet is ismerek. A pasik mindkét esetben "álmaffiózók". Keménykednek, közben 5 forintjuk sincs, a hölgyek pedig kifejezetten csinosak. A fickók inkább egy jóllakott óvódás formájúak, és látszik, hogy fogós szülés volt...
2011. máj. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ma már volt ilyen kérdés.....ez valami invázió?
2011. máj. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Van ilyen,csak elenyészően kevés :( sajnos.
2011. máj. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Első: nagyon buta lehet, ha kutató biológusként dolgozik :D:D


Amúgy most nem nagyképűségből mondom, de én egy szép, okos nő vagyok, és semmi pénzért nem mennék hozzá olyanhoz, aki buta, mert nem tudok a buta emberekkel szót érteni, ők valahogy teljesen másképp látják a világot, vagy nem érzékelik "rendesen" a dolgokat, vagy nem tudom, hogy mondjam... Meg olyannal se állnék össze, akinek a külseje nem tetszik, az nem lenne fair...

2011. máj. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Van ilyen persze. A nő fiatal, vékony, szép, megfordulnak utána a férfiak. Okos is, van 2 szakmája, jelenleg egy bankban dolgozik. Nem, nem takarítónőként. :)


A férfi akivel együtt van egy gyárban dolgozik, nem keres valami sokat. Illetve külsőre se egy szépség, nem tudom, hogy a nő, mit szeretett meg benne.


Először még sokan ellenezték is a kapcsolatukat, pont azért mert a szülők nem ilyen férfit képzeltek el a lányuk mellé. Viszont a nő nem változtatott az elképzelésein és még mindig együtt vannak.

2011. máj. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

* ma 18:01 vagyok


Az kimaradt, hogy a férfit butának nem nevezném, de bizonyos dolgokban egy picit tájékozatlan...

2011. máj. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
Én is ismerek egyet, sőt, gyakorlatilag minden nap látom a párt. Egy hajléktalan fószer, híd alatt lakik, borotvát évtizedek óta nem látott, nyilvánvalóan büdös, fogai nincsenek - jellemzőiről ennyit, szóval ő összejött egy 2010 Miss akármi győztesével. Meglátott az ürgében valami egyedit állítólag. :D
2011. máj. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen. Van ilyen. Azért azt hozzátenném, hogy az hogy valaki buta és csúnya az relatív. Aki neked csúnya, lehet, hogy másnak álompasi/nő.
2011. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%

Ilyen nincs!

Az ilyen nő minden, csak nem okos!

2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!