Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik csúnya...

Szerintetek létezik csúnya kisbaba?

Figyelt kérdés

Egyik nap ezen vitatkoztunk a terhes barátnőmmel (aki mellesleg ma szült és nagyon édes a kisfia:)))), mert szerinte nem, de azért én már láttam olyan babát, aki nem volt a világ szépe. Persze aranyos, mert picike és félreértés ne essék én is imádom a kisbabákat, szeretnék is hamarosan teherbe esni, csak ez egy érdekes kérdés szerintem, hogy ki hogy látja ezt a kérdést. Ja és persze tudom, hogy az anyukájuknak úgyis ők a legszebbek!:))

Ti mit gondoltok erről?


2011. aug. 20. 19:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%
Fú, az enyémek kopaszok, véznák meg ráncosak voltak, kellett pár hónap, mire megszépültek. Nekem persze tetszettek, de volt kimondottan rózsás arcú, nagy hajú baba is, na, az kimondottan szép újszülött volt, csak lestem is, milyen gyönyörű. Sokat alakulnak ám a babák, napról napra változnak!!
2011. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
persze, nem mindenki gyönyörű. láttam már csúnya kisbabákat is.
2011. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
91%

Háát, szerintem igen, létezik. Saját tapasztalat. Az egyik barátnőm kislánya csúnya kislány. Teljesen az anyukája arcát örökölte (aki felnőttként csinos) és nagyon közel ülő szemei vannak. Furcsán hat egy nagyon karakteres arc a 2 évesnek. Babakorában sem volt benne semmi kisbabás. Azért neki is van "szépsége", csodálatos fürtös haja van. :)

Persze, ettől még mi is szeretjük, de őrá tényleg mindenki csak azt tudja mondani, hogy milyen araaaaaanyoooos.

2011. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
94%

az ember a sajátját mindig szebbnek látja,de ha őszinte akarok lenni,akkor azt mondanám,hogy: mindegyik édes,aranyos-de azért vannak csúnya babák-és a legtöbjük hétről-hétre megszépül :-)


nekem két lányom van,és az egyikük már csecsemő korában is szép volt,a másik viszont fél éves korára szépült meg :-)

2011. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
71%

Soha nem mondanám egy kisbabára, hogy csúnya..az olyan durva lenne.De láttam már kevésbé szép kisbabát, az egyik ismerősömmel futottam össze, és hát, nem volt kimondottan szép a lánya.Még csak 6 hónapos volt, de már el volt hízva.Jó, nyilván nem a baba tehet róla, nem is a szülei, náluk örökletes ez a dolog, mert a szülők is kerekek.De olyan nagy tokája volt, alig látszott a szeme az arcától, fura orra volt.Nem is mondtam semmit, csak azt, hogy de édes!És valóban, minden baba aranyos, ő is az volt.Viszont nagyon ügyes volt.Már kúszott, négykézlábazott, folyamatosan forgott, csak lestem.Most már nagyobb, és sokat nőtt hosszra, és így szebb lett.

És nem anyai elfogultságból mondom, de az én kislányom már újszülöttként szép volt.Amikor kiemelték, és ott volt összegömbölyödve, lila bőrrel, magzatmázasan..amikor hozták először "szopizni" ( persze akkor még nem volt tejem, 3 órával a császár után) az ugrott be, hogy mi ismerjük egymást kicsim! Terhesen nem tudtam elképzelni, milyen lesz, hiába voltunk 4 D-s UH-on.Az nem ugyanaz! Mindenki azt mondta rá, hogy gyönyörű, még a csecsemős nővérek is, pedig azoknak nem kell bókolni senkinek.Nagy haja volt, nagy szemei, pici rózsás szája, azonnal beleszerettem:) Most is gyönyörű!

2011. aug. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
88%
vannak kimondottan ronda babák,akiken az idő sem segít.tehát nem a szülés utáni gyűrödtségről,ráncosságról beszélek.
2011. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtátok a véleményeteket!:))

Mikor én megismertem a páromat, az unokahuga 6 hónapos volt, de elég kis csúnyácska volt szegény, de mára már (2,5 éves) nagyon szépnek látom, pedig akiknek mutogatom a képét azt mondják, hogy nem a legszebb kislány a világon.:) Szerintem ez is olyan lehet, mint mikor szerelmes lesz az ember és megszépül tőle a másik.:D

Én kisbabának nagyon szép voltam, állítólag mindenki a csodámra járt, de mára nem tartozom a legszebb lányok közé, a hugommal meg pont fordítva volt, csúnya kisbabából mára nagyon szép fiatal hölgy lett.:) Gondolom sok múlik a géneken is és én nem jártam szerencsével!:P

2011. aug. 20. 20:10
 8/42 anonim ***** válasza:
79%
Persze :) Kora/újszülött intenzíven segédkezek az egyetem mellett, és egyszer behoztak egy nagyon csúnya kisbabát. Hegyes orra, mélyen ülő fülei, ráncos bőre, és kifejezetten széles alsó ajka volt (orvosilag sorvadt, mert bár időre született 1500grammal), és inkább hasonlított manóra, mint kisbabára. Elkezdték vizsgálgatni, hogy milyen szindrómája lehet (hasonlított egy törpenövésűre), erre kiderült, hogy csak az apukájára hasonlít :D Szerencsére kisfiú, úgyhogy nem kell szépnek lennie, de én így is rögtön beleszerettem, és kifejezetten helyesnek láttam. Az idő múlásával picit kerekedett, de a manósága megmaradt :)
2011. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
:DDD Szeeeeegényke!:DDDD Hát ez nagyon vicces volt!:DD Remélem azért egészséges baba ő is!:)))
2011. aug. 20. 20:29
 10/42 A kérdező kommentje:

Ja meg eszembe jutott még egy sztori:

Szintén a párom mesélte, hogy unokatesója nagyon csúnya baba volt és amikor/ahol ő született akkor a váróban vagy nem tudom hol egy tévén mutatták meg a legújabb babák képeit és minden képnél örvendeztek a rokonok, hogy jajj de aranyos ő is, meg ő is...aztán mikor az unokatesóra került a sor síri csend lett!:DD Az sem lehetett semmi!

2011. aug. 20. 20:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!