Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem szeret az exem vagy az...

Engem szeret az exem vagy az új barátját?

Figyelt kérdés

Szakítottunk pár hete azóta neki már van másik pasija, viszont többször előfordult már hogy együtt mentünk bulizni, találkozgattunk és nálam aludt. Fogja a kezem a mellkasomon odabújva alszik, összekulcsoljuk a lábunkat. Állítása szerint ő szereti a mostani barátját csak nekem kicsit furcsa, hogy akkor miért alszik nálam úgy ahogy. Tanácsokat szeretnék kérni mi tévő legyek.

Előre is köszi


2011. máj. 3. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Pattintsd le a csajt.. kihasznál.
2011. máj. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátként tekint rád, szeret, de nem szerelemmel. Ennyi.

Ha megpróbálod nem azt keresni benne, amit látni akarsz, hanem a valóságot is látni mered, észre fogod venni a különbséget a szeretet és a szerelem között.


Másfelől. Ha az exed tudja, hogy ezzel téged megzavar, nem szép tőle, ha a közelségedet keresi. Sőt, hagynia kellene, hogy elgyászoljátok egymást, eltávolodjatok.

Az exed magyarul nem egy jellembajnok, hiszen a viselkedésével tojik arra, hogy esne ez az új kapcsolatának, ha tudná, és arra is, hogy összezavar téged.

Mit szól mindehhez az önbecsülésed?:)

2011. máj. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, a fent leírtakat én nem sorolnám a barátság kategóriába. Legalábbis én nem csinálok ilyeneket barátokkal.
2011. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a csaj beteg. Nekem eddig 1x meg nem fordult a fejemben h összebújva aludjak valaha is az egyik exemmel mikor már volt barátom. 24L
2011. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom egyben az exem is, ő volt az első komoly kapcsolatom, ma meg már szinte olyan, mintha testvérek lennénk.

Nagyon szeretem őt és én is szoktam nála aludni és bizony volt, hogy hozzábújtam, vagy átölelt.

Ezekben semmi szexuális töltet nem volt, egyszerűen csak nagyon közel állunk egymáshoz és mindketten abba az embertípusba tartozunk, akik a szeretetüket érintéssel is kifejezik.

Egyébként a többi hozzám közel álló embert is szeretem megölelni, barátnőmmel is aludtunk ugyanígy, összebújva.

Valószínűleg a te volt barátnőd is ilyen, egyszerűen kötődik még hozzád és szeret téged és ezt így fejezi ki.

Ha ez téged zavar, akkor mondd meg neki, mert ha hagyod ezeket a dolgokat, magától nem fogja ám kitalálni!

L/24

2011. máj. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!