Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik családtagod/rokonod...

Melyik családtagod/rokonod utálod és miért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 21:05
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
94%
Szívből egyiket sem. Leendő családtagot, aki már most képes élősködni egy nyugdíjas emberen, na őt rühellem. Mindenhonnan kirúgatja magát, utána eltartatja az élettársa rokonaival, mert persze az élettárs sem dolgozik, csak otthon ül egész nap és nézi, hogy a családtagjai, akiken élősködnek a koruknál 20 évvel öregebbnek néznek ki.
2011. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Hogy utálom-e, nem tudom, de apám 18 éven keresztül keményen megdolgozott érte, hogy két óránál tovább ne bírjam elviselni (mind ittasan, mind józanul bizonyította már, hogy elviselhetetlen). Az utóbbi évben nem volt lehetősége fokozni, mert elköltöztem, és így, hogy két hétben egyszer beszélünk pár percet, két hónapban talán egy nap látjuk egymást (azt is csak azért, mert ultimátumot kapott, hogyha látni akar még ebben az életben, akkor arra az időre visszafogja magát) már tökéletes a kapcsolatunk.
2011. máj. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Nos, én az egyetlen testvéremet gyűlölöm szívből, néha már annyira hogy rossz embernek érzem magam, de tudom hogy ő rosszabb. Egyszerűen leírhatatlan amit velem és a családommal tett... Apukám le van rokkanva, de dolgozik folyamatosan ő pedig adósságokkal halmozza el a családod (már több százezer forint..): ebben benne vannak a drogok, szórakozás pénzelszórás szó szerint stb... És egyszer majdnem elvette az életemet. Mégis egy házban kell vele élnem, borzasztó érzés!
2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%
Az apámat. Részben azért, mert megcsalta édesanyámat (2 éves voltam). Utána havonta 30e ft gyerektartást adott 16 évig. A bíróság 90e-t határozott meg, mivel jóval az átlag fölött keres. Én hetente mentem hozzá, 8 évesen már Egészséges Fejbőr koncertre is elvitt... Próbálta visszafogni magát, de mégis számtalanszor szidta édesanyámat. Ez nekem borzasztó érzés volt. Pláne, hogy ő nem csinált semmit. Mindig 15-20 évvel fiatalabb barátnői voltak, akiknek persze hétvégenként a terhükre voltam, főleg kicsinek. De ez mind hagyján. Pár hónapja különköltöztem, és a lakásfelújításhoz tőle kértem kölcsön. Ez hosszú sztori, a lényeg, hogy vissza kellett adnom neki, pedig ajándék volt. Nem volt egyébként egy nagy összeg. Apám olyan, aki szereti éreztetni a "felsőbbrendűségét", az erejét, a pénzét. Ha bármit ad, azért a végtelenségig hálásnak kell lenni, és cserébe elvár dolgokat. Örülök neki, hogy már van választásom, és nem kötelező tartani vele a kapcsolatot.
2011. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:
:S sajnállak titeket
2011. máj. 4. 21:36
 6/43 anonim ***** válasza:
92%
Én egyiket sem. Igazából van egy nő a párom családjában aki minden ok nélkül rühell engem...na vele vagyok úgy, hogy nem kedvelem...
2011. máj. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
90%
Én a közeli rokonaimat szeretem(pl anyu,apu,tesók,anyós após..stb)A távoliakat nem mert olyan dilisek.
2011. máj. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Anyut:mert részegen és józanon is engem csesztett mindenért,még akkor is ha nem vagyok otthon.
2011. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
76%

utolsó vagyok.

még Nővéremet: mert beképzelt,azt hiszi hogy ő mindenben jobb és mindenkinél szebb(szerintem büszke rá hogy félrek...t pár éve)

24/L

2011. máj. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
:s
2011. máj. 5. 18:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!