Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány családtagod, barátod...

Hány családtagod, barátod költözött külföldre az utóbbi pár évben?

Figyelt kérdés
Én most gondolkodtam rajta, hogy nekem rengeteg! Olyan 20 körül összesen, de ezek csak azok, akikkel amúgy is rendesen tartom a kapcsolatot, távolabbiak, akikkel csak ritkán, szintén vannak jó páran. Meg hát barátok is. Mi is gondolkodunk rajta, eddig az tartott vissza, hogy bár jobban élnénk, de ott lennénk egyedül, mint az ujjunk, így vállaljak gyereket, hogy nincs ki segítsen, vagy kire bízni stb. Aztán rájöttem, hogy a fenét, lassan annyi családtagom él külföldön, mint itthon, és most úgy néz ki, hogy a szüleim is mennek. Mikor így bele gondoltam én nagyon meglepődtem, hogy mennyien elmentek.
2011. okt. 25. 07:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem családtagom egy, már vagy 20 éve.


Ismerősök, barátok rengeteg. Nem tudnám megszámolni. És minden nap megy ki valaki valahová.

Mi is ki fogunk menni a férjemmel 2-3 éven belül. Addig még szeretnénk megtanulni 1 vagy 2 nyelvet, mert most csak angolul beszélünk.

2011. okt. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Antimod ***** válasza:
100%
Nekem egy barátom ment ki tanulni Finnországba, elvileg három évre. Azóta már öt telt el, és már másik országban tanul, lehet, nem is fog hazajönni.
2011. okt. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A családból én vagyok kinn külföldön 4 éve, sógorom egy hónapot kinn van, egy hónapot otthon. Párom felől a családból anyukájának az unokatestvére van kinn, meg a párom nagynénjéne a jelenlegi pérjának a lányáék vannak kinn.
2011. okt. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, aki már kinn él 4 éve. 15 hós a lányom, kezdettől fogva csak magunkra számíthattunk. Meg lehet szokni, hogy nincs kire bízni a gyereket. Sőt! Pár hétre hazajöttünk Mo-ra, és sokkal rosszabb volt, hogy volt segítség.:D Jobban boldogulok egyedül. Olyan "megyek a magam feje után" típus vagyok, nem szeretem, ha beleszólnak a dolgaimba:D
2011. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én születésem óta kint élek külföldön. Párom és én is kettős állampolgárok vagyunk ugyanúgy születés óta.

Én itt ismertem meg Mo-n őt. Most jelenleg itt élünk (kb. 5 éve), de én nem szándékozom hosszabb időt eltölteni itt.

Ő felsőoktatásban dolgozik, én pedig szülés előtt egy nemzetközi cégnél dolgoztam.

Munkám miatt én sokat költöztem a világban, így az elmúlt 5 év kivételével sosem volt senki, akire 'támaszkodhattam', ha gondom volt, etc.

Most is megoldom a lányommal a dolgokat (3 hónapos), szerencsére a szüleim is tudtam idejönni.

2011. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
3 ismerős, de még jó páran készülnek ki.
2011. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ava87 ***** válasza:

Barátaim közül asszem tizenkét ember (először azt akartam írni, hogy öt, de mire leírtam, sorra ugrottak be az emberek, akik szintén kimentek), ők mindannyian dolgozni mentek ki. Ha a távolabbi ismerősöket is számításba veszem, akkor még többen.

Rokonaim közük két unokatestvérem van külföldön, egyik dolgozni, másik tanulni ment ki.

Egyébként nagy valószínűséggel mi sem fogunk itt maradni.

2011. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ava87 ***** válasza:
100%
Bocs, adj hozzá még kettőt, megint eszembe jutott két személy, akiket kihagytam. Sőt, adj hozzá bármennyit, hamarosan úgyis sokkal többen lesznek kint, ahogy látom, ez egy folyamat, és nagyon nincs még vége.
2011. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Rokonból 5 ember, ismerősből megszámoltam 28-an dolgoznak kint külföldön. Sőt, 1-2 éven belül én is tervezem, hogy kimegyek és ott költözünk össze végleg a párommal, aki már 7 éve kint dolgozik és él.29N
2011. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is már kb 20 fő az ismerőseim,és barátaim száma összesen.Mindenki kimegy :( Én 3 év múlva megyek ki!De én messzebb mint az ismerőseim ill barátaim.

Kb 5 rokonom van a világban,afrikát leszámítva minden kontinensen....

2011. okt. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!