Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi állandóan utánam...

Ha egy férfi állandóan utánam koslat, ez oka lehet annak, hogy visszataszítónak találom?

Figyelt kérdés
Nem rossz pasi, meg mit tudom én, de elegem van a túlzott gondoskodásáról. Ez természetes érzés részemről? Taszít, hogy mindig mindent a fenekem alá tesz, meg olyan tutyi-mutyi. Nem értsétek félre, nem arra vágyom hogy veszekedős legyen, meg ha ideges a falhoz kenjen, de ami sok az sok... Csak szeretném, hogy valaki olyan legyen mellettem, aki kiegyensúlyozott, stabil személyiség, és ne legyen tul érzelgős.. Nincs bajom az érzelmekkel, de..nem tudom értitek-e mire szeretnék kilyukadni. Legyen meg az egyensúly a személyiségében. Teljesen kiszerettem belőle, szakítottam, de nem akar békén hagyni.. Adjak neki még egy esélyt, vagy ennek már annyi? Ugy érzem akkor sem tudnék vele lenni, ha megváltozna. Talán várnom kellene hátha?
2011. máj. 4. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ha valakinek mindig a nyakán vannak az egyáltalán nem tesz jót neki szerintem...
2011. máj. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Éppen ez volt nálunk az eset... sajnálom, hogy igy alakult :((
2011. máj. 4. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Vigyázni kell az ilyen pasikkal mert a túlzott ragazkodást önbizalom hiány okoza és elöbb utobb a kedvesség átcsap féltékenységbe az pedig erőszakba, jó hogy szakitotál.
2011. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 napietus ***** válasza:
szerintem jól döntöttél, most mutatkozik meg az igazi énje. nem tudja elfogadni a döntésedet. egy igazi férfi a visszautasítást is képes méltósággal elfogadni. én nem fogadnám vissza a helyedben. nekem is volt régen egy srác, akivel mégcsak nem is jártam, mégis folyton a nyakamban lógott. apámnak kellett beszélnie vele, hogy akadjon már le rólam, mert én nem tudtam lerázni, olyan volt, mint egy kullancs. egyébként kifejezetten jó pasi volt, tehát ha nem csinálja ezt, még esélye is lett volna, de engem is nagyon taszított ez a viselkedés.
2011. máj. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek. Velem is előfordult ez számtalanszor. Nem tudtam megmagyarázni, de talán olyan érzés volt, hogy tudtam, ő teljesen oda van értem, én viszont ezt még nem tudtam annyira viszonozni, mert én még csak kedveltem, és idő kellett volna hogy elkezdjek vágyódni utána, de nem hagyta, mert folyton ostromolt a szerelmével. Hiába mondtam hogy vegyen vissza mert nekem ez gyors... végül menekültem előlük (két ilyen esetem volt) Bezzeg most akire várok, hogy jelentkezzen már, tojik a fejemre :) haha... ilyen az élet :)


Szóval erőszakot ne tegyél magadon. ha így érzed, biztosan jól érzed.

2011. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!