Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy ha belépünk a nagybetűs "Életbe" az elképzeléseink szerint alakulnak a dolgok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, én mindig is arra vágytam, hogy majd találok egy fiút akivel leélem az egész életem, és boldogok leszünk, lesznek gyerekeink:) és ilyesmikről álmodoztam. Ebből már az a rész valóra vált, hogy megtalálom a tökéletes fiút:) 9 hónapja vagyunk együtt, én 18 ő 17 éves. Nem volt teljesen zökkenőmentes a kapcsolatunk, de ennyi idő alatt annyira megszerettük egymást, hogy már többször beszéltünk arról, hogy mi lesz az érettségi után, és mindkettőnk arra jutott, hogy ez nem lesz akadálya annak, hogy mi együtt legyünk:) mert most osztálytársak vagyunk, 11.esek. De gondolom nem minden fog úgy alakulni, ahogy elképzeltem... milyen állás a legmegfelelőbb arra, hogy "boldogok lehessünk"? úgy értem szeretnék egy olyan állást, ami megbízható, és keresek is vele elég pénzt, hogy ne legyenek anyagi gondjaink, mert ugye sok házasság az anyagi gondok miatt megy tönkre... szeretnék magunknak biztosítani az életkörülményeinket. Tudom, még fiatal vagyok ilyeneken gondolkozni, engem mégis érdekelne a véleményetek, tapasztalatotok:) meg jövőre érettséizem, szóval már itt az ideje gondolkoznom azon, hova menjek továbbtanulni. Hálásan köszönök minden választ, tanácsot!
2009. márc. 9. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Nos, ha kimentek valami jobb helyre, innen északnyugati irányba, akkor gyakorlatilag bármilyen állás megteszi, ami csak kedvetekre való, és nem lesz gond. :)
2009. márc. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül az anyagiak miatt lesz valakinek jó a házassága, bár kétségtelen, hogy a pénz megléte nagyban segíti a boldogságot. Mivel nagyon fiatalok vagytok mind a ketten, ne siessetek ennyire előre. Mindketten próbáljatok úgy helyezkedni, pályát választani stb. hogy egyedül is képesek legyetek megállni a lábatokon. Nem jó senkitől sem függő helyzetben lenni. Annak idején 18 évesen én is halálosan szerelmes voltam, el sem tudtam volna képzelni az életem az akkori barátom nélkül. Eltelt húsz év, és hálát adok az égnek, hogy nem kötöttük össze az életünket. Ez persze nem recept. Ha van lehetőségetek, menjetek ki hosszabb rövidebb időre külföldre, sokat lehet tanulni az életből.
2009. márc. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia:)

Hasonlo erzesek kavarognak bennem, csak en egy evvel idosebb vagyok a parom majdnem 2-vel, mi iden erettsegizunk. Nem vagyunk osztalytarsak, de minden nap latjuk egymast, egy varosban lakunk:)

Ugyanigy elkepzeltunk mindent a "nagybetus eletre" de nem tudom tenyleg ugy alakulhatnak-e a dolgok. (amugy megsugom nagyon optimista voltam, csak az ido mulasaval kicsit fog el az aggodalom) Egyetemre keszulunk mindketten, csak az a gaz, hogy koztunk jovotol (ha minden terv szerint halad) 250 km lesz, ami valljuk be a mostani 0 km-hez kepest kicsit sok(k). Ez nalunk annyit jelent, hogy hetente-kethetente tudunk majd talalkozni...megis mindketten nagyon bizunk abban, hogy kibirjuk. O orvosira megy, ugyhogy neki jo sok eve van (legalabb 6) szoval csalad tervezes meg jocskan odavan...(nem mintha 18 evesen kene a gyerek:P) Amugy mi is elterveztuk mar hogy mikor eljegyzes koltozes stb....de meg csak tervek szintjen allunk. Bocsi, hogy offoltam, csak gondoltam megosztom Veled.:)

Amugy az en szuleim osztalytarsak voltak, es mar tobb mint 20 eve nagyon jol megvannak, nem allunk az anyagi csod szelen, de azert neha meg kell huzni a nadragszijat.

Kivanok sok boldogsagot nektek:)

Ja es ne felejtsd el, egyikotok se adja fel az almat a masikert, mert ez nagyon hamar vita targya lehet.:)

Udv, 18 eves lany

2009. márc. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem sok!
2009. márc. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!