Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan barátkoztok? Hogyan...

Hogyan barátkoztok? Hogyan alakulnak ki a barátságok egy ismeretlen személlyel?

Figyelt kérdés
(azért érdekel mert nekem nincsenek barátaim,csak haverjaim.És elég zárkozott típus vagyok elöször.És szeretném tudni hogy hogy kell barátkozni?:)
2009. márc. 12. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ez magától jön. Beszélgetünk, haverkodunk, aztán egyszer csak közelebb vagyunk egymáshoz. Van barátom, akivel évekig csak jóban voltunk, aztán utána lett szorosabba a barátság, van akivel 3 nap alatt kialakult.

Erre nincs recept.

2009. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Erre szószerint nincs recept.


27 éves vagyok és van egy barátnöm akivel ovis korunk óta barátnök vagyunk. Aztán van még egy barátnöm akivel azért alakult ki szoros kapcsolat mert pasik. Vagy is érdeke volt velem barátkozni mert én népszerü voltam , ö meg fiatalabb volt 2 évvel így könyebben kerülhetett melettem a fiuk közelébe. Aztán ez az érdek kapcsolat egy életreszóló kapcsolattá nötte ki magát.


Rengeteg barátom van mert a haverok azok akik barátkozok mert kellenek aztán ha nem fontos lemorzsolódik, de akikkel a kpcsolat azokután is megmarad hogy más érdekeink lesznek. (pl munkatársi barátság és ´más munkahelyem lett)


Fiatal korban szinte csak haverjai vannak az embernek aztán majd idövel a sok haverbol egy kettö barat marad.

2009. márc. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!