Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan megdöbbentő, hogy...

Miért olyan megdöbbentő, hogy ha valaki nem szokott alkoholt inni?

Figyelt kérdés
És ehhez kapcsolódó dolgokat: részegség, buli, pasizás/csajozás, cigi, fű stb kipróbálása. Én egy ilyen fiatal vagyok és számomra furcsa, hogy még a felnőttek, többek között tanárok és szülők is lenéznek emiatt! Nem egyszer egyenesen hazugsággal vádolnak. Sokszor hallom, hogy hát ezekre mindenkinek szüksége van néha meg ilyenek. Miért lenne? Ahogy beléptem abban a korba, amikor elkezdik ezeket, tudatosan döntöttem így és ezt meg is mondom HA kérdezik. A tudatos rész szerintem is ritka, de másoknak ez miért fáj? Teszem hozzá nem itélek el senkit, mert nem érdekel, hogy mit csinál. A 2 legjobb barátom is szereti az efféle dolgokat, mégis ők a legjobb barátaim.
2011. máj. 7. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Ok. Te így élsz. Helyes.


Üdv.

2011. máj. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nemértem h az embereknek miért kell folyamatosan mindenkibe belekötnie. ennyire unatkoznak? vagy mi.


meg a másik amit nemértek h az emberek miért sírnak látványosan a másnaposság miatt. van suliba egy csomó ember aki ezt műveli. én szoktam időnként inni de soha senki nemveszi észre a másnaposságomat mert nem beszélek róla.

2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez engem is érdekelne... Én sem iszom alkoholt, nem dohányzom, stb., és ugyanezeket tapasztalom mint te!
2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

NE vedd fel, te ezt választottad, semmi gond.

1. Irigyek:)

2. Mindenki magából indul ki...

3. Mivel Mo-n kulturális szokás az alkohol fogyasztás, mert bor termelő ország vagyunk. (itt most nem a részegsére gondolok, hanem pl: arra, hogy megiszik egy pohár bort, vagy sört )

4. Azok az emberek akik így nem fogadnak el, még a kisujjadig sem érnek fel. Nekem sok barátom van aki anti dohányos, vagy anti drogos, vagy nem iszik alkoholt, vagy nem drogozik stb. Fiatalok is idősebbek is, de nemtudom.. Nálam az nem nagyon mérce hogy valaki alkoholizál-e vagy sem és nem is furcsállom. Elfogadom:)

2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem megdöbbentő, én sem iszok alkoholt.
2011. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Én sem iszok alkoholt.Soha nem ittam egy kortyot sem,engem is cikiztek vele egy ideig de már meg szokták!:D

Sőt cigizni sem cigiztem soha.


20/L

2011. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

17:01-es vagyok


És a legfontosabb, hogy TE ÉREZD JÓL MAGAD. AZZAL NE FOGLALKOZZ H MÁS MIT GONDOL! TEDD AZT? AMIT HELYESNEK VÉLSZ ;D

2011. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz velük, te így élsz, ők úgy, mindenkinek a saját dolga ez. Egyébként én sem iszom alkoholt, nem cigizem, stb., pedig a baráti társaságom szokott inni.
2011. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Jól csinálod!

Szerintem aki nem érzi magát jól ezek nélkül, annak önmagával van baja, és irigy, amiért neked nem kell segédeszköz. Sosem értettem miért kell berúgni ahhoz, hogy valaki jól érezze magát. Vagy mi értelme van a dohányzásnak??

2011. máj. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%

Nem megdöbbentő. De nem mindegy, miért élsz így: saját választásod vagy félsz a következményektől.

Az általad felsorold dolgok amúgy nincsenek egymásban szoros összefüggésben, én bulizok és fogyasztok alkoholt, de cigi, fű, részegség, pasizás nem igazán az én műfajom. Pedig lehetőségem nekem is bármikor lenne rá.. Nincs rá szükségem.

Ha valaki azonban mindentől elzárkózik, az olyan érzetet kelt, mintha.. nem is tudom, szentéletű szűzfazék lenne az illető, akivel szót sem lehet váltani, mert olyan magasról nézi le a többieket, hogy odáig el sem ér a hang..:) De szerintem bőségesen elég, hogy a barátaid tudják, mit miért teszel, a többiekkel pedig nem kell foglalkozni.

Szerintem éppen annyira semmi köze nincs senkinek ahhoz, hogy hogyan érzed jól magad, mint ahogyan engem marhára nem érdekel, mit szólnak mások, ha 30 évesen elmegyek egy koncertre a barátaimmal..

2011. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!