Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van élettársam akivel amúgy...

Van élettársam akivel amúgy nagyon jól mgevagyunk, de sajnos egy probléma van vele, hogy állandóan lemegy a kocsmába inni. De sajna lakásfelújításban vagyunk benne és minden pénz ki van számolva. ímit lehet ilyennel csinálni?

Figyelt kérdés
Normálisan mondom neki és nem érti meg ,utánna én vagyok a rossz ha nem adok neki pénzt.De miből!!!!
2011. márc. 20. 10:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ott kell hagyni. De rögtön. :(

Alkoholista, és jobban érdekli a pia, mint a lakás. Ha nem érsz vele semmit, hogy szépen mondod neki, akkor mondd el neki, hogy ha így folytatja, neked jobb nélküle...

2011. márc. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%
Bocsáss meg, de te gyakorlatilag egy alkoholistával élsz együtt, és szerinted nagyon jól megvagytok... Ízlések és pofonok... Mit vártál tőle? Hogy leszokik a piáról, csak mert te lakást akarsz felújítani?
2011. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
88%

Kutyából nem lesz szalonna! Tartja a közmondás. Én 13 évig próbáltam "leszoktatni" róla, aztán feladtam. Mondjuk nálunk az volt a gond, hogy amíg "udvarolt" (1 év) sosem láttam berúgva, ezért mint a villámcsapás ért esküvő után 2 héttel, hogy részegen jött haza. Állítólag úgy csinálta, hogy miután engem hazakisért, aztán ment a kocsmába berúgni.


Jobb ezt a kérdést mielőbb eldönteni, tisztázni, mert amikor már itt lesznek a gyerekek is, még nehezebben fogsz tudni dönteni. Ahhoz meg (gondolom) fiatal vagy, hogy már most arra "rendezkedj be", hogy így fogod az életedet leélni.

2011. márc. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Ott kell hagyni, mint a pinty!
2011. márc. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Mondjuk azért annyit nem iszik,meg napi rendszerességgel.Csak hétvégente inkább.De azt nem lehet megérteni .hogy nincs pénz rá?Azt magyarázza ,hogy nem engedem ,hogy kikapcsolódjon a haverjaival.
2011. márc. 20. 11:08
 6/20 A kérdező kommentje:
Meg azért nem részegen jön haza,annyit nem iszik.
2011. márc. 20. 11:09
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérjen pénzt a kikapcsolódàsra a haverjaitól? De most te vagy az eltartó?

Kérdezd meg tõle, hogy mi a fontosabb te vagy a haverjai?

2011. márc. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Ne próbáld mentegetni, ennek a pasinak a hozzáállásával súlyos bajok vannak. Tipikus női reakció, hogy elkezdik mentegetni. De szerinted mégis hol okés az, hogy fontosabb neki a haverokkal lazulni párezerből, mint a közös otthont megépíteni? Gondolkozz kislány. Tudod, mindenki így kezdi (na jó, a többség). Hétvégén iszik, aztán néha hétközben is, aztán minden nap. Először elküld anyádba, aztán felpofoz, aztán megver, aztán baltával kerget.


Fogadd e szavakat egy olyan nőtől, aki tudja, milyen ez, hogy zajlik a folyamat. Gondolkodj el, hogy megéri-e ez. Beszélj vele, hallgasd meg a véleményét, az sok mindenről árulkodik.

2011. márc. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Azzal,aki az alkoholt helyezi minden elé az esetek 99%-ban nem tudsz mit csinálni. Reménykedni lehet, hogy megváltozik, de abból nem lesz felújítva a lakás!
2011. márc. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
SOHA SENKI NEM VÁLTOZIK MEG! Ilyen komoly dolgokban, mint az, hogy hogyan látja a jövőt, hogyan gondolkodik a pénzről, a párjáról, SOHA!
2011. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!