Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak miért volt gyufa...

Mit mondjak miért volt gyufa a táskámban? Anyám megtalálta a táskámban, és most nem hiszi el hogy nem cigizek.

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 17:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%

Ne cigizzél.

Tirpák, paraszt dolog, ártasz vele magadnak, függőséget okoz, és a pénzt is viszi.

2011. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
És nem cigizel? Mert akkor mondd azt. Ha viszont igen, akkor beismerheted most már, egyrészt ne hazudj, másrészt pedig úgyis gyanakodni fog anyukád ezek után és előbb-utóbb lebuksz. Sokkal nagyobb rossz lenne így.
2011. máj. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Hát ha nem cigizel, akkor mondd meg, hogy miért volt ott.

Ha meg cigizel, akkor talán mondd meg neki.

2011. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

mutasd meg neki ezt a kérdést.


és hagyd abba a hazudozást.

2011. máj. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
cigizel v sem ha nem miért volt a táskádban?Először jó lenne ezekt tudni.
2011. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
25%

Táskában soha ne tarts semmit, bármire is kell a gyufa mindig legyen nálad, ha füvezel akkor is.


Én annak idején bevásároltam cigipapírból meg csigának valóból

és muterom meglátta, kérdezte mire kell ennyi papír csak nem cigizel? mondtam nem és annyiban maradt

Meg én füveztem akkoriban irgalmatlanul

2011. máj. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Valamit nem értek..

Anyád megtalálta, gondolom egyből rákérdezett.

Te akkor mit mit válaszoltál? "Várj anya egy kicsit, mindjárt megmondom..." és most megvárod a legjobb választ, azzal pedig visszaszaladsz?


Vagy már mondtál valamit? Mert akkor tök mindegy, hogy milyen mentséget találunk ki neked itt. Csak nem fogsz visszaszaladni, hogy "jaj anyu, várjál, nem is azért, hanem mert ..."

2011. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
100%
Nyilván azt mondta, hogy nem cigizik, de nem mondta el, hogy miért van ott.
2011. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
64%
Inkább kérdezd rá, ő mit keresett a TE táskádban? Minek nyúlkál oda, ami nem az övé? Máskor tegyél be mondjuk egy műfaszt, attól majd jól meglepődik és nem jut eszébe többet kutakodni más holmijában.
2011. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%
van olyan nő aki soha nemérti meg h más holmijába kutakodni bűn. és ha ezt felveted neki még ő van megsértődve. am jó ötlet.
2011. máj. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!