Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztatna valaki egy kicsit?...

Biztatna valaki egy kicsit? Más volt már elkeseredve annyira a nagy szerelme elvesztése miatt, hogy úgy érezte, soha ennyire már nem fog senkit szeretni és mégis megtalálta újra a "nagy Őt"?

Figyelt kérdés
Ugye én is meg fogom?:( úgy érzem, én már soha nem leszek ennyire szerelmes senkibe és senkit nem fogok tudni ennyire szeretni a hibáival is együtt.
2011. okt. 4. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Gondolj bele, ha a világ legkövérebb ikrei megtalálták a szerelmet, mindannyiunk számára van remény. Valahol odakint van egy kis dilinyós, aki majd szeret, megért és csókot nyom homlokunkra és minden szebb lesz...(Szex és New York)
2011. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Minden csalódásnál én is ugyanezt érzem és azt is, h vége az életemnek, semmi értelme stb. Aztán mégis találok új lányt, ahogy te is fogsz magadhoz megfelelő párt! :)
2011. okt. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Voltam így nem is egyszer, mielőtt rátaláltam a férjemre. Akkor mindig azt hittem ,hogy Ő az igazi, aztán a szakítás vagy csalódás után azt hittem bele halok. Természetes, hogy most még azt hiszed, úgy érzed ő volt az igazi és természetes ,hogy most még rá sem tudsz gondolni másra. Nyugi, az idő mindent megold, menj, ismerkedj, beszélgess.
2011. okt. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%

Biztat.

Volt.

Meg.

2011. okt. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
:)
2011. okt. 4. 13:07
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnos semmi okosat nem tudok mondani, csak annyit, hogy ne add fel!:-) Biztosan leszel még nagyon szerelmes, de ahhoz még idő kell.


Nekem másfél évvel ezelőtt meghalt a Barátnőm, egy autóbalesetben! Én is úgy érzem, hogy talán nem leszek már képes senkit úgy szeretni, mint Őt, de mégis bennem van, hogy nem szabad feladni! Lehet, hogy most úgy érezzük, hogy mindennek vége, de bízni kell abban, hogy egy napon ismét boldogok leszünk valakivel!


Ne add fel!:-)

2011. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

A fiam most pont így érez. Alig lehet vigasztalni, sőt nem is lehet. Nagyon nehéz. De azt mondom, hogy nem is volt a lelke másik fele, ha ilyen csúnyán át tudta verni.

Persze, mindenki érzett már így párszor. Mindig jön egy jobb. Te is megtalálod az igazit, csak légy türelemmel, és járj nyitott szemmel. Persze ez a bú most nem fog hamar elmúlni. De adj időt magadnak, és nyitott leszel egy új kapcsolatra.

2011. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
13:04 vagyok, engem is biztathatnának a zöld kézzel, elkeserítő ez a 71%
2011. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Gyuszi, nagyon sajnálom, ami a barátnőddel történt, sok erőt kívánok:(


Én nem úgy gondolom, hogy feltétlenül lelketlen és gonosz, aki miatt fájdalmat érzünk. Az exem nem volt egy szemét, az volt a "bűne", hogy elmúlt nála a szerelem és csak az üresség maradt benne és így már nem tudta folytatni. Ezért pedig nem hibáztathatom, de rettenetesen fájt, azt hittem én is belepusztulok, főleg az első időszakban a szakítás után. Mostanában már morfondírozom magamban, hogy jó lenne újra megtalálni a szerelmet és nagyon szeretném is, csak félek, hogy nem fog eljönni, aztán ki kell alkudnom egy langyos kapcsolattal, ha nem akarok kifutni az időből, mert szeretnék családot és ezt nagyon nem akarom, mert volt részem ilyesmiben még régen és borzasztó volt az is.


71%, tőlem megkaptad a zöldet, 2x is:))

2011. okt. 4. 13:18
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Köszi!



Igen, vannak helyzetek, mikor nem szabad haragudni a másikra, amiért kimondta, hogy legyen vége. Az exbarátod részéről szerintem korrekt dolog volt, hogy kimondta, hiszen sokkal rosszabb lett volna, ha inkább eljátssza, hogy szeret, húzza az időt, miközben már nem érez semmit... Ezzel nem megbántani szeretnélek, ha mégis, akkor elnézést! Csupán csak azt akartam ezzel mondani, hogy legalább nem próbált hamis reményeket táplálni Benned. Persze, elhiszem, hogy nagyon fájt...


biztosan megtalálod újra a társadat, csak ne add fel!:-) Még idő kell Neked, de menni fog!


Sok sikert!

2011. okt. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!