Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesnek nézed ezt az...

Hány évesnek nézed ezt az embert? írásmód, stílus alapján

Figyelt kérdés
Azért remélem ha nektek lesz gyereketek és tartotok házinyulat és ő szeretni fogja ti pedig levágjátok - nagyon remélem, hogy örök életre megutál benneteket. Nektek egyrészt nincs szívetek, másrészt 1 csepp tolerancia sincs bennetek. Ti amúgy embernek nevezitek magatokat? Vagy ti vagytok azok akik halálra éheztetett kutyákat visznek be az állatmenhelyre és kérik, hogy cseréljék ki egy másikra, mert már meguntátok? Naponta találkozom ilyennel a menhelyen, és még mindig nem tudom kezelni a fajtátokat...
2011. máj. 7. 18:48
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Úgy 13, de mivel olvastam a kérdést, ott ő azt mondja magáról 16, akinek a szeme láttára öltek meg 2 barátját, és a szerelmét.
2011. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

de miért kellett leirnod, hogy hány éves valójában???? kíváncsi lettem volna, mások mit gondolnak róla. szerintem sokkal idősebbnek látszik


hát marhára köszi hogy elrontottad az egészet pff

2011. máj. 7. 18:51
 3/31 anonim ***** válasza:
48%

Milyen kérdés volt ez?

Amúgy 13-14-nek saccolnám, és szobafogságot adnék neki, annyira helytelenül ír...

2011. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
és különben meg szerintem egy 13 éves tini nem úgy ir, ahogy ez a csaj
2011. máj. 7. 18:53
 5/31 A kérdező kommentje:
milyen helyesírási hiba van benne?
2011. máj. 7. 18:53
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, ő hány éves, te viszont, kérdező, maximum 13-14 lehetsz.
2011. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
58%

Most mit szídod?

Töröld a hozzá szólását és akkor talán nem látják a többiek...

Ennyi az egész.

2011. máj. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

nem ez volt a kérdés.

mi lenne ha megpróbálnátok válaszolni? ennyir enem lehettek sötétek

2011. máj. 7. 18:55
 9/31 anonim ***** válasza:
71%
A kérdést én is olvastam, és ott is meglepődtem, hogy bár 16-nak mondja magát, értelmi szinten kb. egy 8-10 éves hisztis gyerek színvonalát nyújtja. A szóhasználat miatt megkockáztatnám a 10-12 éves kort, a helyesírás viszont kortól független, ez alapján ne ítéljen senki, nagyrészt olvasottságtól függ és zsigerből jön már 8 évesen is annak, aki fogékony rá..
2011. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
szerintem el vagytok tévedve a korokkal
2011. máj. 7. 18:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!