Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiből éltek havonta?

Mennyiből éltek havonta?

Figyelt kérdés
azért lennék kíváncsi mert mi eddig 3 fizetésből éltünk 5 en de most az a helyzet hogy 4en élnénk 2 fizubol ami azt jelenti h mire kifizetünk mindent kb 60ezer maradna kajára egész honapba szerintetek is nagyon kevés ez?mert mindenki azt mondja h ennyiből nemfogunk tudni kijönni(a 3.fizuval +50ezrünk volt)így visszakellene költöznünk anyósékhoz amit én nagyon nem szeretnénk!vélemények?szerintetek ki lehet jönni ennyiböl?
2011. máj. 7. 19:55
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
ja azt kihagytam hogy 3felnőtt 1 gyerek
2011. máj. 7. 19:59
 2/21 anonim ***** válasza:
48%

Valaki azt írta a múltkor, hogy 2 picivel 40.000.-marad kajára, és jól megvannak.Bűvészek.


Nekem 40.000.-egy hétre kevés.Kamasz fiú, hatalmas ház, 2 kocsi, kutyák, és nincsen hitel!

2011. máj. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Ha jól számolom,akkor az kb. 500ft/nap/fő Szerintem megoldható,főleg,ha olcsó alapanyagokból dolgoztok és nincs mindennap hús.Ki lehet belőle jönni,persze nem telik kaviárra és pezsgőre.
2011. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
86%

Mi anyukámmal kb. nyolcvan ezret költünk ételre (2 fő), de hozzáteszem veszünk olyan ételeket is, amik nem tartoznak az alapszükséglethez, egyszerűen csak szeretjük azokat.

Szerintem ha nagyon odafigyelsz, hogy akciós terméket veszel és otthon főzöl, ki lehet jönni, de tényleg elég szűkösen.

2011. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
66%

Én a párommal élek albérletben, és havi 20ból simán kijövünk.

Egyszerűen nem kell akkora lakomákat csapni, nem kell annyi húst enni, legalább egészségesebben élünk, mint az átlag - már amennyire az olcsó alapanyagok engedik :)

2011. máj. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
1 fő, 13-18 ezer. Több kellene, de ennyi van.
2011. máj. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Mi 90E-ből élünk havonta négyen. Egy fő keres a családban, mert errefelé nagyon nem lehet találni munkát. Én ősszel kezdem az egyetemet szerencsére államin, tesóm tandíját viszont félévente fizetni kell a szüleimnek(többnyire a félretett pénzükből). Amiért felnézek a szüleimre, az az, hogy tisztességesek maradnak, bármi történik is, és hogy nincs hiteltartozásunk.


Az, hogy ki mennyiből tud megélni, leginkább az igényeitől függ. Hogy 10E Ft-os cipő vagy feleannyi (vagy 2000), ...

Az persze igaz, hogy ha valakinek jól ment korábban, az nehezen mond le (ha le tud) az igényes és korábban megszokott dolgokról, az én életem soha nem a sok pénzről szólt, így nem is tudom, milyen lenne a jobb élet.

2011. máj. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nagyon kevés. Bár el lehet élni krumplin meg köménylevesen hónapokig,de meg lesz az ára .(tapasztalat)
2011. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Mi eddig havi 500 ezerből éltünk, ebből jött le a rezsi, meg hitelek, stb. és így maradt havi 200 kajára, ruhára. (2 felnőt, 1 kamasz lány). Mostmár havi 80 ezerből élünk. Kijövünk, igaz szűkösebben. A lányom nem mond le a márkás ruhákról, így igaz ritkábban, de azokat is meg tudjuk neki venni (előtte kicsit félreteszünk), valamint nagybevásárlásnál olyan ételeket is meg tudunk engedni, amik nem létszükségletek, csak egyszerűen szeretjük őket.
2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
87%
Mi 200+80+50+40+10+10= 290 e. ft/ 2 kereső felnőtt + 2 egyetemista, vidéken(egyik vidék=Bp)
2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!