Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam anyukám egy...

Megtaláltam anyukám egy közösségi oldalon (nem facebook) és az van kiírva neki hogy szeretne találkozni 38-46 között férfiakkal. Ti ilyen helyzetben mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
a házasságuk olyan hullámvölgyszerű,egyszer tök jól elvannak utána meg összevesznek,nemrég majdnem elválnak (akkor bíztattam is anyukám de aztán 15év után kibékültem apukámmal) akkor azt hittem el is fognak válni,de másnap meg már ki is békültek,azóta volt pár vita,Szóljak valakinek/apukámnak vagy kérdezzem meg anyukám hogy mi ez vagy csináljak úgy mintha nem láttam volna?nem tudom mit tegyek :S
2011. máj. 8. 20:37
 1/10 anonim válasza:
89%
kérdezd meg anyukádat, és beszéld meg vele szerintem.
2011. máj. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Apukádnak semmiképp se szólj, ne árulkodj! Én inkább magamban tartanám, de ha nagyon nem tudod, akkor anyukáddal beszélj! Kérdezz rá, hogy mi akar ez lenni...
2011. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Le ne buktasd az anyádat, balhét akarsz otthon? Ez nem a te dolgod, ez a felnőttek dolga, apukádnak sem akarsz csalódást ugye? Totál összetörne. Ha meg hipp hopp kitudnak békülni nem lehet nagyon komoly a harag, tehát szeretik egymást.
2011. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Badoo, mi?

Ha jól tudom az a sz*r majdhogynem úgy működik mint egy vírus, egy kész káosz kilépni belőle és automatikusan állítja be azt az ismerkedési dolgot is.

NEM biztos, hogy így van, de eddig ezeket olvastam róla, én a közelébe nem mennék annak az oldalnak!

2011. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem akarom beköpni anyukám csak nem akarom hogy csalja apát úgy hogy ő meg nem is tudja (de én meg igen)
2011. máj. 8. 20:48
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Mit keresel te társkereső oldalokon? Egyébként meg előbb anyukáddal beszélj, mielőtt bekavarsz a házasságukba.
2011. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igen a baddon.jött egy email hogy küldtek nekem üzenetet a badoon,ezért reggeltem hogy megnézem de már töröltem is magam
2011. máj. 8. 21:03
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg anyukáddal mindenképp. Ha magadban tartod, akkor magadban őrlődsz egy olyan dolog miatt, ami nem is biztos. Ha megkérdezed anyukádat, akkor ez tisztázódhat, ami egyrészt jó neked is, másrészt anyukádat is inspirálni fogja (remélhetőleg), hogy tisztázza a helyzetét és döntsön a házassága mellett vagy ellen.


Próbálj minél kevésbé belefolyni a szülők egymással szembeni konfliktusába. Tudom mennyire rossz a helyzetedben, mert 8-14 éves korom között nálunk is mindennaposak voltak a vérre menő veszekedések és válással való fenyegetőzések, majd a tisztázatlan "kibékülések". 20 éves elmúltam, mire megértettem, hogy igazából soha egyikük sem akart elválni, csak ezzel fenyegették egymást, nem gondolva, mekkora félelmet, szinte létbizonytalanságot okoznak ezzel nekem.

2011. máj. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

21:03

Kamu email, vírusmarketing. Én is kaptam már vagy 5 ilyen emailt. Valószínűleg anyukád is így került fel, és valószínűleg neked is be volt állítva, hogy milyen korú emberekkel akarsz találkozni, ismerkedni.

Természetesen nem biztos, hogy erről van szó, de nagyon valószínű, hogy ő is csak áldozata lett egy ilyen vírus-marketing emailnek és nem azért regisztrált oda, mert ismerkedni akart.

2011. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Learadt a mondat vége: csak meg akarta tudni, hogy ki küldött neki emailt, és vagy nem tudja törölni magát, vagy még nem esett le neki, hogy társkereső oldalra tévedt.

21:08 voltam

2011. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!