Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom facebook függő....

A párom facebook függő. Állandóan újabb és újabb női nevek bukkannak fel. Lassan üldözési mánia lesz úrrá rajtam. Teljesen elbizonytalanít a kapcsolatban. Közel vagyok a szakításhoz. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 19:53
1 2
 1/14 napietus ***** válasza:
73%
no, most akkor mi a gond? hogy állandóan a gép előtt punnyad, vagy az, hogy nőnemű egyedeket is ismer? mert előbbi esetben rángasd ki valahogy, egészségtelen is, meg unalmas lehet. utóbbi esetben meg ne legyél már ilyesmire féltékeny...nekem is van egy rakás pasi ismerősöm, mégse érdekli a férjemet ez...
2011. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom neked is vannak pasi ismerőseid, és olyanok is akiket ő még nem ismer?

Ha megbízol benne és stabil lábakon áll a kapcsolatotok akkor nincs miért aggódnod.

Nekem is vannak férfi ismerőseim, páromnak is lány ismerősei és ezek ellenére nincs féltékenységi rohamunk. Csak a bizalom kérdése. De lehet Te már nem szereted és csak egy okot keresel, hogy szakíts vele.


21/L

2011. máj. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Mindig bejelöl csajokat? Vagy őt jelölik be?

Ha még nem tetted, kérdezd meg tőle, ismeri-e ezeket a lányokat. Szerintem az önmagában nem baj, ha sok lányt ismer, de ha már flörtöl is velük, akkor gáz.

2011. máj. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs ki jelöl be kit.Azt sem tudom,hogy flörtöl vagy sem.

Köszönöm a válaszaitokat.

2011. máj. 10. 20:13
 5/14 anonim ***** válasza:
36%

Miért?

Ö szóvá tette, hogy te meg pasizol állandóan??

2011. máj. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Ne foglalkozzál vele. Nem ellened van ez a dolog. Az lenne baj, ha még az internetes ismerősei is hasonló neműek lennének. Törődj magaddal, legyél csinos és kedves, és akkor nincs félnivalód. A párod sem járhat becsukott szemmel.
2011. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
szerintem betegesen féltékeny vagy.
2011. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Attól függ, adott-e arra okot, hogy féltékeny legyél. Az én barátom msn-en írt félreérthető dolgokat több lánynak, ami már-már a megcsalás határait súrolja. Véletlenül láttam meg, de mégis megláttam, és ezek után nehéz bízni benne, pedig azóta már több, mint egy év telt el. Én is utálom a facebookot, pont emiatt, hogy ott nincs nyoma annak, kivel mit beszél. Szerintem sokkal egyszerűbb lenne egy párkapcsolat közösségi oldalak nélkül, úgy nem kellene állandóan látnom, hogy a volt barátnői "lájkolják" a képeit, meg cuki kis kommenteket írnak; jobb esetben az életben nem látnám őket. Te mire vagy pontosan féltékeny?
2011. máj. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem tette szóvá,hogy pasizom állandóan,mert nem teszem.Fel sem merül.Az érzés,amit megélek inkább bizalmatlanság,mint féltékenység. Hosszú idő alatt alakult ez így ki bennem.Szerintem jogos a reklamáció a részemről a közösségi portálokkal kapcsolatban,ha az problémát jelent,hogy felhív egy barátom. Arra volnék kíváncsi,hogy ezt ti hogy oldjátok meg a saját életetekben.

Ismét köszönöm a válaszaitokat

2011. máj. 11. 17:50
 10/14 napietus ***** válasza:
28%
nem tudom, iért kellett lepontozni, de mindegy. szóval nem az a gondod, hogy folyton a gép előtt kockul, hanem hogy ismer nőket. ezt én a saját kapcsolatomban úgy oldom meg, hogy nem rugózok ökörségeken, mert az élet nem erről szól. az üldözési mánia meg betegség, kezelni kell.
2011. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!