Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Elfogadjam?

Mit csináljak? Elfogadjam?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, főiskolás... Nyárra munkát kerestem. Anyám főleg azért szapul hogy "ne egész nyáron a seggedet vakard"

ez eddig oké is

következő:

heti 5 nap átlagosan, vagy egész nap vagy délután, mindkétszer éjjel 11re érnék haza

havi 75ezerért amiből 25ezer bejárásra menne el mert azt nem fizeti

ezenkivül szabadságot nem kapnék, ergo egy hetet sem tudnék lemenni barátommal nyaralni, de ez még semmi, egy közös szabadnapunk sem lenne


nem halunk éhen, nem kéne beszálnom a számlákba, nem veszik el a lakást a fejünk felől

csak épp legyen költőpénzem és hogy "ne egész nap a seggemet vakarjam" amit hozzáteszek nem igaz, mivel tanulok


köszi a válaszokat


2011. máj. 9. 15:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igen. Én 16 éves korom óta dolgozok,van hogy suliidőben. Ez nem attól függ,hogy rászorulsz-e vagy sem,hanem inkább egyfajta gesztus a szüleid felé. Gondolom egész évben akkor ők tanítattnak. Szóval én biztos a melót választanám.
2011. máj. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez teljes mértékben tőled függ és ugyebár a szülői kapcsolatodtól. Mint írtad, azért küldenek el dolgozni (amit mellesleg bocsi, de megértek), hogy legyen saját költőpénzed és ne 'lébecolj' otthon egész nyáron, hiába tanulnál [amit valljunk be 2 hónapon keresztül kötve hiszek :))].

Ha neked ez így nem felel meg, akkor úgyse fogadod el. Annyian keresnek munkát és nem csak diákok ... ez totál tőled függ, mennyire akarsz még a 'fiatal vagyok' kategóriába tartozni 20 évesen.

Egyszer úgyis el kell kezdened pénzt keresni.


Jó nyarat.

2011. máj. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Előző két nyarat dolgoztam de nem ilyen szar pénzekért :S

Nem szoktam tőlük pénzt kérni, jövőre pedig államvizsgázom, el kéne kezdeni arra is tanulni.

2011. máj. 9. 16:02
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen szar pénzekért? Anyukám is ennyit keres,és ő háztartást tart fent belőle kaja+csekkek. Bőven elég magadra ennyi.
2011. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

én örülnék bármilyen melónak, de errefelé nincs semmi...még az sem biztos, h a környéken kukoricacímerezés lesz :(

én tuti vállalnám

20/L

2011. máj. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Én elfogadnám, ha úgysem kell beszállnod a számlákba, akkor legalább lesz egy kis költőpénzed, vagy beteszed számlára tartaléknak, jól jöhet még. De persze ez a te döntésed. Esetleg azt nem lehet, hogy 2 hónapot dolgozol, egyet pihensz?
2011. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
43%

Szerintem akad más meló is.Nézz körül,és ha szerencséd van,akkor talán találsz olyan melót,ahol kapsz szabit,és mehetsz a barátoddal nyaralni.

Amíg ezt a melót nem fogadod el,addig van más ehetőséged is.

De azért azt leszűrtem,hogy szeretnél segíteni,de a barátodat sem hanyagolnád.A kettőt kellene össze egyeztetni.

2011. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Persze hogy bőven elég magamra

de a költőpénzt ne úgy vedd hogy na ebből én shoppingolok egész nyáron meg elpartyzom...

ha már keresek akkor kéne nyelvvizsgára. esetleg év közben bérletre

ez a havi 50 elég kevés lenne olyanokra amikre kéne ha már dolgozom

2011. máj. 9. 16:08
 9/14 A kérdező kommentje:

16:07 - igen, jól látod

ez lenne a legfőbb bajom :S

2011. máj. 9. 16:21
 10/14 A kérdező kommentje:
2 hónapot kéne dolgoznom - július-augusztus alapból is mert június végéig vizsgázom minden héten
2011. máj. 9. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!