Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adnátok oda egy ajándék...

Hogyan adnátok oda egy ajándékot, úgy h vicces legyen?

Figyelt kérdés

valami ötletes, megoldás?

vagy valami vicces megoldásra gondolok..vagy kalandosabb ajándék megszerzés

tapasztalatok?kivel milyen meglepi történt eddig?


2011. máj. 9. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Kincskeresés :) Adj neki egy borítékot,amiben leirod hogy pl. a mosógépben talál majd valami meglepit. Ott persze nem az ajándék lesz,hanem egy újabb cédula,más helyszinnel... és igy tovább. Szerintem jópofa lehet,azt hiszem valami filmben láttam ilyet :)

Vagy ha kicsi dologról van szó,akkor csomagold hatalmas dobozba ,úgy hogy minden nagy dobozban egy kisebb legyen,és a legutolsóba legyen az ajándék. -ez is egy filmben volt :)

2011. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Vegyél neki egy autót, tegyél az utastérbe egy felbőszült rottweilert és mond neki hogy 5 perce van elindulni az autóval, akkor az övé.


És ne felejtsd el feltenni a youtubera, én is látni akarom!

2011. máj. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Az attòl fûgg mi az a ajàndék...
2011. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
becsomagolni 20szor :)
2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátom egyszer a táskámba rejtette el ez ajándékot, ami egy gyönyörű idézetes könyvecske volt, egy közös képpel a borítóján. Nekem nagyon tetszett, otthon amint megtaláltam hívtam fel annyira meghatódtam.
2011. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok 18/L
2011. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszoló metódusa szerinti ajándékozás volt apámnak a születésnapjára. Régóta szeretett volna egy gallyaprítót (sok kerti munkát végez). Ő is rohangált a cetlikért, majd megkapta az első ajándékot: egy nagyon csicsás, egyben randa gallycsokrot, mi meg bazsalyogva vártuk a reakciót a "csodás ajándékra".

Ő udvarias ember lévén nagyon örült neki, de az őszinte döbbenet is kiült az arcára, hogy "miaf...omat csináljak egy ilyen ronda csokorral..?".

Aztán csak megtalálta rajta a cetlit, amit rajt volt a végső zsákmány helye :)


Egyedül a kutya rondított bele, mert az egyik cetlit ő találta meg és úgy kellett kiszedni a szájából... (kutya kosarába ne tegyetek cetlit, ha ő is ott van..)

2011. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az ötleteket nagyon jók :)
2011. máj. 10. 19:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyik szombat reggel arra lettem figyelmes,hogy dudáltak és egy kisteherautó áll meg a ház előtt, két marcona pasas leemel egy óriási ládát és becipeli az udvarra, hogy ez nekem jött... Hát mint mondjak, köpni nyelni nem tudtam, hogy ez meg mi?

Látszott rajta, hogy dög nehéz és rá volt írva a ládára, hogy vigyázat élő állat....

Jött apu, felveszítette a faláda tetejét ami telis tele volt faforgáccsal. Én éppen próbáltam beletúrni, amikor az akkori barátom kiugrott belőle és a kezében tartotta az ajándékomat (egy gyűrű volt). Hát az első sikítófrász után magamhoz tértem és egymás nyakába ugrottunk:)


Ennek már 14 éve, de még mindig mosolyogva gondolok vissza rá!

2011. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

dejóó:):):)

elhiszem tényleg nagyon jó lehetett

köszi hogy megosztottad

2011. máj. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!