Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen vicces ajándékötletetek...

Milyen vicces ajándékötletetek van? Milyen hamis ajándékot adhatnék a barátomnak?

Figyelt kérdés

meg szeretném szivatni picit :D mert én ilyen gonosz vagyok. eddig csak egy ötletem van: nagy doboz kisebb még kisebb blabla...és a végén az utolso lesz egy levél hogy nem nyert :D vagy valami ilyesmi.várom az ötleteket erre is!!! (de persze kap rendes ajándékot!!!)

azt mondtam neki hogy nagyon lesz az ajándéka nála :D ő 2 méter magas :D ezzel keltettem fel a kíváncsiságát.

na. mit adjak neki?:D


2010. nov. 20. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
57%

:D

Egyik ismerősöm egy mágnest vett a barátjának, ami a fiúnak nagyon tetszett külföldön, de nem vették meg, és a lány megszerezte neki, mindezt egy tényleg gigantikus dobozba tette bele, amit teletömködött mindenféle papírral meg ilyesmi, hogy eltűnjön benne az ajándék. Vicces volt:D

2010. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
A dobozos ötlet nem rossz :) Én lehet hogy egy aprócska férfitangát vennék neki, valami "lekicsinylő" felirattal :)
2010. nov. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Csomagold be magadat egy nagy piros zsákba, nagy masnival valaki kösse át, és mozdulatlanul ülj benne, amig ki nem bontja!
2010. nov. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy egy régi könyvnek a közepét vágd ki a lapoknál, és abba tedd az ajándékod, a könyvet pedig csomagold be szépen. Nézd az arcát amikor kibontja, és rádöbben, hogy egy ócska könyvet kapott ajándékba.
2010. nov. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vásárolj a nevében, a bankkártyájával valami jó drága dolgot, és add neki ajándékként.
2010. nov. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor olvastam a kérdést, akkor nekem is a nem nyert jutott eszembe... egyszer megcsinálom öcsémmel, az fix :D. Egyébként lehet, hogy kicsit drága, de van a bigyoshop.hu-n a semmi nevű termék, az is jó ilyen kamuajándéknak :D.
2010. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2010. nov. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi ez mind fantasztikus!:D

ja meg puding a kedvence szoval homokvárformába szeretném kiönteni :D ma próbálom ki remélem megáll :D:D

MÉG MÉG MÉG ÖTLETEKET :D

2010. nov. 22. 08:10
 9/9 anonim ***** válasza:

van olyan bolt ami ilyen ajándékokkal foglalkozik

én egyszer vettem egy olyan szép kinézetű fém dobozt azt hittem hogy hű milyen szép megveszem majd valakinek beleteszem az ajándékát :D és kinyitottam és volt benne egy mű kutya szar XD :D

2010. dec. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!