Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak neki? Régen láttam,...

Mit írjak neki? Régen láttam, régen hallottam felőle.

Figyelt kérdés
Főnökünk(nő),egyik napról a másikra mindent maga mögött hagyva távozott a munkahelyünkről.Törölte magát a facebook-ról is.Mostanában ujra "visszatért",már be is jelöltük egymást.16éve ismerem,anno még együtt dolgoztunk alkalmazottként.Valamit úgy szeretnék neki írni,de nem akarom azt se,hogy nyalizosra sikerüljön vagy tolókosra.Ti mit irnátok?Én is nő vagyok.
2011. máj. 10. 22:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Tolókosra=tolakodósra.
2011. máj. 10. 22:26
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen hogy kíváncsi vagy, hogy van, hogy alakultak számára a dolgok. Ez nem nyalizós.
2011. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak őszintén. Ami eszedbe jut, írd, aztán várj vele egy napot, olvasd el másnap is, s Ha még akkor is tetszik, küldd el neki. Ami szívből jön, nem lehet nyalizós szerintem, és ha jóban voltatok, akkor ő is jó néven fogja venni.
2011. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem pl. írhatnád azt, hogy "szia, vagy kedves (neve), remélem nem zavarlak levelemmel, de nagyon régen hallottam rólad...mostanában sokat gondolkoztam erről-arról, és eszembe jutottál, vajon mi lehet veled...mi újság van veled?hogy vagy?" és akkor majd ír gondolom rá vmit, és ez szerintem így egy kedves érdeklődés:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!