Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy 2éves kisfiún...

Mit vennétek egy 2éves kisfiúnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. máj. 11. 08:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Műanyag kismotor. Imádják és sokáig használják.
2011. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a rokonságban lévő kisgyerekeknek mindig olyan dolgot veszünk, amiket a mai szülők már nem nagyon vásárolnak meg. hatalmas divat a mindenféle beszélő, tanuló, mászó állat. Na ezeket veszik a szülők. Mi meg hagyományos dolgokat hintalovat, homokozó szettet, fürdő játékokat, játék sátrat. De olyan is volt már, hogy poénból hangszereket vettünk. Tapasztalataim szerint ezeknek a régi hagyományos játékoknak (amiken mi felnőttünk) örülnek a legjobban a gyerekek.
2011. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem mindeképpen beszélj a szülökkel mi éppen a sláger, mi nincs még és mire gondolt az anyuka. mi mindig így csináljuk, így nem lesz kettö belöle.

nekem még csak 7 hós a lányom de épp most jöttek meglátogatni rokonok akik egy másik rokontól küldtek játékot és mindegyik van már.


ruhában vagy más dolgokban is érdmees a szülöket megkérdezni.

2011. máj. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tesco-ban lehet venni mozdonykészletet sínnel.Ha jól emlékszem,amit mi vettünk,ahhoz volt néhány autópálya rész is és autó.Sőt lehet venni hozzá később(szülők akár)kiegészítőket.

A lányomnak memória kártyát vettünk annó 3 éves kortól már tudta használni,előtte nézegettük,ismerkedtünk vele.

Gyurma is jó,ennyi idősen már érdekli a gyerkőcöket.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2011. máj. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

egy 2 éves szinte mindennek örül, ami színes vagy zenél :D

aki a klasszikusokat ajánlotta, jót mondott.

de vehetsz neki duplo lego-t, vagy hintát, esetleg valami "sportszert" kismotor, roller, tricikli.

2011. máj. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a mozdony sínnel jó ötlet.körülbelül mennyibe kerül?motort tavaly kapott,de az nem érdekli.ruhára gondoltam,de az rengeteg van neki.
2011. máj. 12. 12:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!Én ajánlottam a mozdonyt,sínekkel :)

Ma megyek tesco-ba,ha nem felejtem el,megnézem neked,hogy most mennyiért van,ha van.Mi nem akarok hülyeséget írni,de 6000 volt,ha jól emlékszem,akcióban ennyiért vettük.

2011. máj. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Megnéztem,de most másik fajta sínek(vasút készlet) voltak,de ez is tök jó :) 2 féle volt.Az egyik 6200ft,a másik 7300ft volt,a kiegészítő sínek 800-1500-ig voltak,attól függően,hogy kanyar,átjáró,vagy sima sín.
2011. máj. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!