Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1 éves kisfiúnak milyen...

1 éves kisfiúnak milyen ajándékot adnátok a szülinapjára?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Rokon gyerek?


Vehetnél neki pl. a Lépésről lépésre vagy az Első szavaim sorozatból könyvet, azt nagyon szeretik a kicsik. Ha jól emlékszem a bal felső sarokban rá van írva, milye korú gyereknek ajánlják.


Ha játékot akarsz, akkor lehet neki pl. fogantyús puzzle-t, fa építő játékot, egyszerűbb formabedobót, valamit, ami zenél (de az ilyeneket utálják a szülők).

2011. okt. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Annyira rokon gyerek, hogy saját :) Ráadásul második. A nagyobb gyurmát, zsírkrétát, ugráló csacsit, búgócsigát kapott, de ezeket sokáig nem használta. Ezért kérdeztem, hátha van vmi jobb ötlet ezeknél. Még várom a válaszokat!

2011. okt. 26. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam autómániás. tehát én autót vennék neki. van olyan autós lapozgató is, amely hangokat ad ki, dudál, motorzúgás, stb. A fiam imádta.
2011. okt. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok.


Nem mertem írni, mert nem tudtam mennyire rokon :-), de a fiam nagy kedvence volt az FP tanuló kutya. Hurcolni kellett magunkkal mindenhova, nagyon szerette. Az 1 éves szülinapjára kapott egy nagy WADER dömpert, azt is nagyon szereti a mai napig (2 éves). Egyáltalán minden jöhetett/jöhet, amit tolni lehet.

2011. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

dömper, lábbal hajtható motor, búgócsiga, bármilyen zenélős játék

lényeg, hogy ne fából, mert még rágcsálnak...

2011. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lego?
2011. nov. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi egy ilyen járássegítőt vettünk neki egy éves szülinapjára. Mi a vaterán vettük teljesen újszerű állapotban . Most 2 éves de még mindig imádja.
2011. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok a link lemaradt:


[link]

2011. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!