Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, szerintetek le lehet...

Csajok, szerintetek le lehet élni ugy egy életet vkivel, hogy a Nő sokkal aktivabb mint a párja? Főleg 30feletti vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés
Hogy van az, hogy szinte az összes barátnőmnél a pasi az aki leszervezi az utazásokat, teniszni jár,buvarkodni stb. az enyém meg TV-t néz,pihenni akar esténként 36évesen...Megörülök..Másban jól kiegészitjük egymást, megbizható, hűséges, éles eszű, de teljesen más fokon "égünk"...Le lehet élni igy egy életet??? Én is már 33 vagyok, lassan szeretnék családot, de biztos, hogy kibirjuk igy egymást? Miért nem sodort mellém az élet egy hasonló mentalitásu pasit??
2011. máj. 11. 08:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, hogy mióta vagytok együtt, de az már gondolom a kapcsolat elején kiderült, hogy ő ilyen mentalitású pasi. Vagy fogadd el így, vagy keress hozzád hasonló férfit.
2011. máj. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk hasonló a helyzet. Az elején én is az őrület határán voltam. Lassan megszoktam. Vannak pozitív oldalai is. Nem szól érte, ha barátnőzök :). Mondjuk nálunk azért sokat változott a helyzet. próbál aktívabb lenni. Bár néha elkeserítően rossz színész. De a próbálkozásnak is tudok örülni. Ez azt jelenti, hogy szeret és akar változni miattam. Azért nagyon én se erőltetem, nem, akarom, hogy miattam ne lehessen önmaga.
2011. máj. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
áh, szerintem a férfiak többsége lusta,és amiben aktívak az a távirányító kapcsolgatása. szerintem a nők aktívabbak, többször, illetve sokszor.
2011. máj. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 napietus ***** válasza:
akkor aktívkodj egyedül vagy a barátaiddal. hátha kedvet kap rá ő is :) nálunk mindketten elég sportosak meg aktívak vagyunk, de teljesen más a hobbink. szóval ilyen erővel másik fél a tévé előtt is ülhetne...működhet szerintem.
2011. máj. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

"Én is már 33 vagyok, lassan szeretnék családot"


Viszont más szempontból figyelve a te aktivitásod is hagy némi kívánnivalót maga után.. :)

2011. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%
33 évesen már nem a szórakozásnak, a nyüzsgésnek kellene lennie a fontosnak. Ha gyereket akarsz,akkor őt is cipelnéd mindenhova magaddal? Örülj,hogy megbízható társat találtál magadnak.
2011. máj. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyat úgy sem találsz, aki tökéletes, mert olyan nincs. Ha ebben egyezel egy másik pasival, ott meg lehet, hogy más szempontból nem menne így a dolog, nem lenne mondjuk olyan okos, vagy megbízható stb. Valamiben biztos hogy kell hozni kompromisszumot. Szóval szerintem vagy megpróbálod egy kicsit aktivizálni, vagy elfogadod ilyennek, és mással szervezel programokat.
2011. máj. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Az én férjem is teljesen más mentalitású mint én.Nagyon fiatalon kerültünk össze, szinte gyerekek voltunk, mégis 18 éve imádjuk egymást.És én szeretek is intézkedni, szervezkedni.Lefoglalom a nyaralást, a síelést, én hívom az ügyfeleket, a munkásokat, de tudja a férjem, hogy mindent 100%-osan akarok csinálni, én a félmunkákat nem szeretem.Ha valamit el akarok intézni, akkor azt el is fogom, az tuti.Van egy cégünk, 30 embert irányítok nap mint nap.Persze a férjem is kiveszi a részét mindenből, odateszi magát, ha kell, de tudja, hogy engem nem kell félteni, mindent megoldok egyedül is.

Gyereket is azonnal akartam, össze is jött, még nem voltam 18, amikor megszületett a fiunk.És lassan már érettségizik.

Mondjuk a bulinak soha nem voltam híve, jobban szeretjük a tartalmasabb kikapcsolódásokat, utazásokat.


34/N

2011. máj. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Látom mindenki megalkuszik igy vagy úgy...

Az aktiv alatt ezt értem: úgy élni, hogy az élet élvezetes legyen..nem csak a napi rutin. Igen , én akkor is aktivan szeretnék élni ha gyerekem lessz, de ehhez olyan partner is kell. Baráti körömben is van olyan, akinél másfél éves a baba , de már több országot megjárt mint más 10év alatt. Boldog kiegyensúlyozott életet élnek , a gyerköc 2nyelven kezdett el beszélni.

A baj, az , hogy én is maximalista vagyok (szintén céget vezetek) és nehéz alább adni,kompromisszumot kötni.

Nálunk is én szervezem folyamatossan a programokat , most már ott tartok ha van kedve vhova jönni jön, ha nem megyek mással. De akkor meg duzzog otthon, hogy én otthon hagyom ahelyett, hogy eljönne...

Szerintem egyik legnehezebb dolog a párkapcsolat manapság...

2011. máj. 12. 10:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát igen, egy másfél éves babának nagyon fontos, hogy minél több országot megismerjen.

Szerintem nem a párod viselkedik furcsán, hanem te.

Ha esze lenne, keresne egy normális nőt.

2011. máj. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!