Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg anyósomnak,...

Hogy mondjam meg anyósomnak, hogy ne sajátítsa ki magának hamarosan megszülető kislányomat?

Figyelt kérdés

Még meg sem született a kislányom (holnapra vagyok kiírva), de úgy érzem, hogy anyósom ki akarja sajátítani magának a picurt. Próbáltam neki elmagyarázni, hogy az első héten szeretném, ha senki nem "zavarna", vagy jönne látogatóba, (persze a kórházba nyugodtan jöhet bárki) de erre az volt a válasza, hogy nehogymár ne láthassa az unokáját!

Sajnos a páromnak meghalt az édesapja így nagyon anyás lett, és bármi probléma van az anyósommal, akkor ő mindig azt mondja, hogy biztos útálom az anyját:(

Kinek mit lehet erre mondani?!

Köszi a válaszokat előre is!


2008. febr. 16. 18:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
100%
Ne aggódj,szerintem ezt a nők nagy többsége megéli.Te leszel az anyukája annak a bébinek az anyósod pedig a nagymamája/ez is egy szerep ami kell a baba életébe/ akinek a párodat köszönheted.Ne idegeskedj olyan problémán ami nincs.Úgyis te diktálsz a babával kapcsolatban csak csináld jól,úgyhogy közben ne bánts meg senkit,mert bizony nem tudhatod mit hoz a sors.Miért kell ehhez a férjed bevonni,azért hogy ő se legyen nyugodt?Ne barikádozd el a kis tüneményt/ne legyél irigy/ aki mindenkinek boldogságot hoz,engedd hogy szerető emberek vegyék körül.A lényeg hogy ha ügyes vagy te fogsz irányítani anélkül,hogy bárki észre venné.Egyébként két fiam van és a tapasztalat beszél belőlem.
2008. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!