Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Mennyire számít...

Fiúk/Férfiak! Mennyire számít nektek őszintén, hogy mi mások véleménye a barátnőtökről?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha őszintén válaszolnátok, ez fontos.Járnátok-e olyan lánnyal/nővel, akire pl. a haverotok, vagy idegen emberek azt mondják, hogy csúnya, vagy más nem jó véleménnyel vannak ( persze most itt arra gondolok, amikről nem tehet a lány, mert pl. külsőleg nem a legszebb, vagy nem az a nagyszájú ember ) ?

Mielőtt válaszoltok, gndoljatok bele, hogy ha lenne egy olyan lány, aki tetszik nektek, de másoknak nem igazán, mennyire zavarna, mennyire fontos?:)

Köszi a válaszokat!


2011. máj. 12. 21:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy csúnya-e vagy sem azt szeretem én magamnak eldönteni, ebben nem érdekel mások véleménye. Viszont, ha haveroktól (nem ismeretlenektől) azt hallom, hogy a lány egy k*rva, valószínűleg elgondolkodnék.
2011. máj. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek: rám az előző barátom azért mondta, hogy k.va vagyok mert 17 évesen 3 hónap alatt egyszer sem tudott ágyba vinni...mindenkinek előadta, hogy mekkora r.banc vagyok. A páromnak is, aki akkoriban még a haverja volt. Első infónál megkérte, hogy ne beszéljen így rólam, másodiknál szájba verte...



Aztán: nekem az a véleményem, hogy egy szerelmes férfinek mondhatnak bármit a haverjai, úgysem lát, időtlen időkig megvakul....van rá élő példám...

21-L

2011. máj. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Én járnék, azért járnék vele én és nem a haverjaim. mindenkinek más a szép.

én nagyon öntörvényű vagyok úgyhogy más véleménye egy cseppet sem tántoríthat el.

2011. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de azért válaszolnék, mert tulajdonképpen a kérdés lényege, már ha jól értettem akkor az hogy mások véleménye mennyire befolyásol párválasztásnál. Szóval ha nekem tetszik egy pasi, akkor nem érdekel mások véleménye. külsőre elég ha nekem tetszik. Egyébként a barátnőimmel nagyon nem egyezik az ízlésünk, szal ha nekem tetszik egy pasi, tuti hogy nekik nem, szal ez abszolút nem mérvadó. HA pedig oylat hallok egy ismerőstől a kiszemelt pasiról, hogy pl nagy nőcsábász, vagy csak kihasználja a lányokat, akkor nyilván picit gyanakvóbb vagyok vele. Jobban mögé nézek a szavainak, óvatosabb vagyok, de ha eltelik x idő és nem látom jelét annak, hogy tényleg olyan lenne ahogy mondták, akkor nem adok más véleményére. Különben is lehet hogy mielőtt velem találkozott élt egy bizonyos fajta életet, de akkor még nem ismertük egymást, szal nekem ott kezdődik a megítélése, hogy mit csinál miután találkoztunk, a múltjára nem adok, főleg nem ah mástól hallottam.

19/L

2011. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A "mások" véleménye nem érdekel, a családom és a barátaim pedig tudják, hogy nem akárkivel jövök össze és nem a külsöre gondolok. Unokatestvérem és egy jó bararátom(nöm) szerint kifejezetten sz@r az ízlésem, mert nem szép lányok tetszenek és még husik is, de nem zavar, mert eddig szerették minden barátnömet.
2011. máj. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Pont leszarom,ki mit gondol.Magamnak való vagyok.Szeretem a barátnőmet úgy,ahogy van.
2011. máj. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

lányok is írhatnak nyugodtan, el is felejtettem kiírni:)

örülök minden válasznak!

amúgy azért is kérdeztem, mert érdekelt, hogy pl. adott egy lány, aki nem a legszebb, nem annyira "menő", inkább visszahúzódott...és ezáltal nem érzi-e cikinek azt a lányt a pasi, főleg, ha mondják is, hogy milyen az a lány...

de örülök, hogy nem annyira fontos ez:) és igen, persze akiről olyat mondanak, hogy nőcsábász vagy sok férfivel volt dolga, megcsalja a párját, arra én is felfigyelnék, és "utánajárnék"...

én inkább itt a külsőre, illetve a viselkedésre ( mennyire humoros, milyen vele beszélgetni, mennyire szereti a férfi baráti köre ) értettem:)

2011. máj. 12. 22:38
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Te akkarsz járni az adott személyel nem a barátaid járjatok össze aztán te alkos véleményt önálló ember vagy nem kell haverokkal foglalkozni.
2011. máj. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Ferjem azt mondja ilyenekrol, hogy nem erdekli masok velemenye. Hisz ha megismersz valakit, akkor tudod, hogy milyen es nem kulsosok velemenye fog erdekelni, hisz az nem szubjektiv, hogy valaki hazudik, csal, lop stb, mert ezeket eszre lehet venni.


Engem bizonyos emberek velemenye erdekelt a kapcsolatunk elejen. A szuleime, tesome, mivel tudtam, hogy ok jot akarnak nekem es ha velemenyt mondanak, azt nem rosszindulatbol vagy irigysegbol fogjak mondani. De olyan is van, hogy egyszeruen valaki mas. Pl. a sogornom meg sosem beszelgetett a ferjemmel egy szia-szianal melyebben az evek soran, mert annyira 2 kulonbozo vilag. Ha megkerdezned mindkettot, biztos, hogy mondananak egymasrol olyan dolgokat, ami miatt nem tudnak beszelgetni, de ez miert szamitana nekem? Ha egyszer valakivel en kijovok, nem kell mas velemenye. En elek a parommal, nem mas.

2011. máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Szóval kérdező te csak akkor állsz szóba egy neked amúgy tetsző lányal ha a barátaid szerint bombázó és a fiú haverjaid menyire kedvelik kissé felszínes hozzálás.
2011. máj. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!