Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Szerintetek hogyan hassam rá, hogy megváltozzon a véleménye? Tényleg fontosabb az anyja, mint mi?

Figyelt kérdés
A páromról van szó.egy albérletben lakunk a drága anyjával.van egy 20évvel fiatalabb élettársa,aki nem dolgozik.Anyós nem csinál semmit (takarítás stb.....)Tegnap felhoztam a páromnak,hogy menjünk másik albérletbe,mert én ezt nem bírom tovább.erre nekem állt,hogy akkor az anyjával mi lesz,meghogy segíteni kell neki.Már annyi rosszat tett ellenünk,hogy az hihetetlen.Meghogy nekem sehol nem jó,semmi nem jó.mondtam,hogy akkor most hagyjalak el ha fontosabb anyád?erre az volt a válasza,hogy mehetek,de a 7hónapos pici lányunk marad.Na de én őt semmi kincsért nem hagynám el!!!!!!!!!!!!!!!!!Kérlek segítsetek,soha nem fogok megszabadulni ettől a nőtől??????A párom amúgy jó ember,nagyon jól kijöttünk eddig,de az anyja miatt veszekszünk!!!!!!!!bocsi ha hosszú lett
2011. aug. 12. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz ideiglenesen elköltözni? szülök tesók nagynéni stb. természetesen vidd magaddal a kislányt is. Akkor érteni fog a szóból. Mi az hogy te mehetsz a kislány marad.. Te vagy az anyja. És biztosan meggondolja magát hogy család a legfontosabb.
2011. aug. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Tudnék menni anyukámhoz.De a múltkor volt egy hasonló sztori a munkahelyén és akkor azt mondta,hogyha mi is úgy lennék képes lenne elvenni a babókámat.S félek attól,ha odáig fajulnának a dolgok neki is adnák,mivel jól keres,több mindent tudna adni a kicsinek,mintha én,ha anyummal lennénk.már csak ennyi visszatartó erő van,hogy félek eleveszi a kicsit.amúgy már rég elmentünk volna.
2011. aug. 12. 09:49
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Állj a talpadra!. Nem veheti el tőled a gyereket. Egy anyától akkor veszik el a gyerköcöt ha veri, drogos sorolhatnám. Költözz anyudhoz az lenne a legjobb. Csak fenyeget. Hajrá kislány!
2011. aug. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A kisgyereket szinte mindig az anyának ítélik, hacsak nem alkoholista/drogos stb.

És én a "meheteket" választanám, és neked is ezt javasolnám, mert így nem lehet élni, és nem is egészséges. Ha a felnőtt ember megteheti, akkor költözzön külön. Az anyósodnak meg ott a fiatal pasija segítségnek. Le kéne kattanni róluk, és ha a férjed nem lesz ott, majd kénytelenek lesznek megoldani a problémájukat.

De szerintem amúgy sem ez a fő ok, a férjed anyafüggő. Ennyi.

2011. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Biztos,hogy nem viheti a babámat?mert hallottam már olyan sztorit,hogy a csávó feljelentette a bíróságon,azért a nőt,hogy nála lehessena a gyerek,hogy iszik meg discoba jár stb.....ismerem a nőt a gyerekeinek él,semmi ilyet nem csinál.és csak azért kapta meg az apa,mert ilyeneket hazudott a nőről.ilyeneket a páromból is kinézek.
2011. aug. 12. 10:10
 6/14 anonim ***** válasza:
én a helyedben megmondanám, hogy ha nem költöztök, akkor váltok...tutira neked ítélik a gyereket, de lehet, hogy ettől a párod is észhez tér...
2011. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem vagyunk megesküdve.együtt élünk,és a baba van a nevén
2011. aug. 12. 10:13
 8/14 A kérdező kommentje:
és köszi a gyors válaszokat,ment a zöld kezecske
2011. aug. 12. 10:14
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Előszőr szerintem mondd el neki, hogy ez így nem oké, menjetek külön. Úgy is tud segíteni az anyjának, (én nagyon anya párti vagyok, magamból, azaz anyukámból kiindulva, de van élettársa, akkor szegény nem egyedül van, magárautalva...). Ha ezek a szép szavak nem hazsnálnak, hagyd ott. A gyereket nem veheti el. Ha otthagyod, akkor egyből be kellene menned a bíróságra, kérni a gyermekelhelyezést, amíg végső döntés nincs, addig ideiglenesen nálad helyezzék el. (Nehogy elvigye, mert joga lenne hozzá, és ne adja vissza-ilyenkor a rendőrök sem tudnak mit csinálni). Ne aggódj. Ha ellátod, nem vagy drogos, nem bántalmazod, van hova vinni, normális a lakás, akkor te kapod meg.
2011. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Írd majd meg mit döntesz illetve ő mit mondd!:)
2011. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!