Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Anyu barátjának...

Mit tehetek? Anyu barátjának a gyerekei nagyon prűdek.

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk anyu barátjával, így lett két új testvérem. (Az apjuknak ítélte őket a bíróság, így most velünk laknak.) Nálunk természetes volt, hogy nem szégyenlősködünk egymás előtt, bármelyikünk nyugodtan kiment a fürdőszobába meztelenül, sosem volt ez gond. Szerencsére anyu barátja is ilyen, ő sem csinált soha ebből ügyet. Viszont a volt felesége iszonyat maradi és a gyerekeibe is belenevelte ezt. Ők mindíg bezárkóznak a fürdésnél, meg az öltözködésnél, teljesen szégyenlősen viselkednek, hiába mondja nekik az apjuk, hogy vegyék lazábban, nem akarják. Ez még nem is zavarna, de lassan már én sem merek a szokásos módon élni, mert szinte magamutogatónak néznek, ha kimegyek este fürödni. Más bajom nincs velük, de ez korábban nálunk sosem volt gond, és most nagyon kellemetlen, nem tudok nem foglalkozni vele. Beszéltem már velük ez ügyben, de azt mondták, hogy az anyjuk szerint ez a normális és az apjuk egy perverz disznó. Pedig nem az, tök jó fej, és ez nálam nagy szó, mert anya korábbi barátai nagyon nem tetszettek.

Anya orvos, nálunk sosem volt tabu az emberi test.

Mit tehetek velük?

(15F)


2011. máj. 13. 13:49
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
90%
Semmit. Mindenki máshoz viszonyul ehhez. Én nem vagyok prűd, de én sem lejtek végig meztelenül a család előtt, hiába élek velük 30 éve. Nem ők a túl merevek, ahnem a "normához" képest ti vagytok lazák. Amúgy meg mindek ezt erpltetni? Mindenki éljen úgy, ahogy szeretne, ez egy otthon... Aki akar, bezárkózik, aki nem, az nem, de persze gondolj arra is, hogy ők nem akarnak téged pucéran látni, ne hozd őket kényelmetlen helyzetbe.
2011. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
81%
Már ne is haragudj ba.zmeg, de miből telne magad köré csavarni egy törölközőt arra az 1 percre?:D
2011. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
81%
# másként
2011. máj. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem tartsd tiszteletbe, hogy ők ilyenek.

Egyáltalán fiúk vagy lányok? koruk?

2011. máj. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
73%
Ezek szerint én is prűd vagyok :) Pedig nem tartom magam annak, de nem szeretek a családom előtt meztelenkedni. A strand, az más.. ott mindenki fürdőruhában van, természetesen én is.. De a tiszta meztelenséget még a saját lányom előtt sem vállalom fel, és tőle sem várom el.
2011. máj. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
47%
Ha lányok, akkor meg tudom őket érteni, én sem szívesen mutogatnám magam egy csak nemrég megismert hímnemű rokonnak (illetve nem szívesen nézném az ő testét). Ha legalább az egyikük fiú, akkor valami más lehet a dolog hátterében. Szerintem az, hogy inkább az anyjukkal akarnak élni. Perverznek nevezik az apjukat, taszítja őket a látványa, tehát a jelenléte is... ez annak a jele, hogy nemcsak az anyjuk erkölcseit, hanem a társaságát is jobban igénylik. Erről beszélgessetek elsősorban.
2011. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
79%

Mi az, hogy prűd az, aki nem akarja egy újdonsült idegennek, de akár a saját szüleinek se mutogatni a testét TIZENÉVESEN?


Hát én egyetértek a mamával, ez már perverzség, és lelki torzulás.


Nehogy azt hidd, hogy az a normális, hogy orrba-szájba láthatja mindenki a pöcörődet! Akkor te is látod apádét? Normálisak vagytok? Szemérem? És miért akarod te látni az idegen gyerekekét? Kész fertő.

2011. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, miért kéne nekik változni. Én mondjuk a családtagjaim előtt sem mászkálnék meztelenül (igaz, én lány vagyok, az öcsém lazán kimegy a fürdőbe egy szál f*szban), de még ha ez is lenne a szokásom, akkor sem tenném ezt úgy, hogy olyanok is jelen vannak, akikkel nem gyerek korom óta élek együtt. Tekintettel lehetnél rájuk is, valószínűleg nekik ez tök kellemetlen.
2011. máj. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
83%

Semmit. Mindegyikőtöknek el kell fogadni a társas együttélés normáit. Nem írtad, hogy lányok vagy fiúk. Ha lányok, érthető, hogy szégyenlősek. A fiúk, akkor kevésbé, de akkor is tiszteletben kell tartanod. Ahogy nekik is, hogy te meg járkálsz meztelenül. Ha lányok, akkor viszont vegyél vissza, és ne mutogasd magad.

Ennek semmi köze anyukád foglalkozásához. Intelligencia kérdése az egész.

2011. máj. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
84%
Mit tehetnék? Hát a válasz röviden és tömören: Tiszteld a szokásaikat, nem kell tenned semmit. Főleg úgy nem, hogy szerintem az ő értékrendjük a normálisabb, mint a tiéd, ezen a téren. (intimitás, magánügy, erkölcs... ismerős szavak?)
2011. máj. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!