Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudtok nekem ajánlani...

Mit tudtok nekem ajánlani Budapesten?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Az osztálytársaim járnak bulizni... engem egy barátom fellépésére se engedtek el mert 11ig tartott...soha nem voltam még "partyzni" mindenkit elengednek csak engem nem... de most úgy döntöttem fölszivom magam és elmegyek...de hova? (és tanácsok az ösök meggyözésére is jól jönnének)16F
2011. máj. 13. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj olyan helyekre járni,ahova a barátaid(szerencsés,hogyha velük együtt mész).

A szüleidnek pedig próbáld meg elmagyarázni,hogy már nem vagy 13 éves kis srác,nem fogsz majd berúgni,nem fogsz szívni,hazajössz reggel 6 előtt(tudom,hogy néha lehetetlenség felkelni,de próbáld meg :D).

2011. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
küld el az ősöket otthonról , és szervezz házibulit.:)
2011. máj. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem eleve a haverokkal menjél, egyedül nem izgi. de szerintem inkább észérvekkel győzd meg a szüleid, ne renitenskedéssel. Szerintem azt kellene elérned, hogy bízzanak benned azáltal, hogy akkorra jössz haza, amikorra mondod, és ha hívnak felveszed a telefont.
2011. máj. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

én anno úgy csináltam,hogy mindig csak egy kis időre kéretszkedtem el,párórára,és mondjuk,6 ra otthon voltam.

így ment ez egy darabig, a gyeplő fokozatosan lazult,egyre tovább maradhattam,mert megbízhattak bennem.

szoval ez most rossz kezdés lenne,ha hirtelen se szó se beszéd eltűnnél mint a kámfor.

2011. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

nem kell őket meggyőznöd,mert ennek a dolognak magától kell működnie.

ha a szüleid makacs típusok,ha megfeszülsz,akkor sem mehetsz sehova.

szépen,lassan fokozatosan.

2011. máj. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!