Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Balatonlellén szeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balatonlellén szeretnénk tartani az esküvőnket, tudtok ajánlani megbízható szolgáltatókat? (párom látrányi, de most budapesten élünk)

Figyelt kérdés
Már nézelődtünk a neten, de jöhet sminkes, fodrász, virágos, helyszín is (kb. 130 embernek, szállással ha lehet), VŐFÉLY (nem találtam senkit)
2011. febr. 16. 09:24
 1/6 anonim válasza:
100%

Én 20 évig Lellén éltem,és ott is volt az esküvőnk!:)

A lakodalom a Harai Vendéglőben volt,ami a Vasút fele van.

Virág/csokrot Mátyás Katitól ajánlom,a polgármesteri Hivatal közelében van.

Sminkes és fodrász nekem lellei volt,ha elérhetőség kell,adok telefonszámot. A temetővel szemben található mind a kettő.

Vőfélyünk pedig látrányi volt.

2011. febr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Hétvégén megyünk még nézelődni útba ejtjük őket (ha nyitva vannak)!
2011. febr. 16. 10:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ennyi ember elfér-e, de a Zöld Lugas étterem is nyerő.
2011. febr. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, felvesszük a listára.
2011. febr. 16. 19:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tavaly Fonyódon volt, de a cukrászunk Geleta Balázs volt Lelléről. Mindenféle sütijei vannak, és nagyon rugalmas, nem is túl drága. Szuper tortát készített, nagyon ügyes. Ha van elképelésed, biztos meg tudja valósítani, ha pedig nincs, van albuma...
2011. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igaz én mi mindig "csak" nyaralunk Lellén de egyszer majd a Balatonon szeretném összekötni az életemet életem párjával:) Kishegyen van egy nagyon szép kis kápolna és egy csárda csodálatos kilátással. Mondjuk nem tudom mennyire kivitelezhető, no meg biztos drága is de nekem biztos ott lenne tökeletes az a napom:))
2011. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!