Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Eleg csunyan beszelek anyummal...

Eleg csunyan beszelek anyummal, de nemtudok mas lenni, de megis szeretnek. Hogyan?

Figyelt kérdés

Ha mond/kerdez valamit, kibalok, vagy csak ugy odavagok szavakat. Nem tudok szepen beszelni vele, mintha tudnam, ogy ugyse ert meg, ugyse erti meg mit akarok, es csak felidegesit. Meg szeretnek kicsit valtozni, de nem tudok. Neha mar annyira \'megbantom\', hogy o nem is mond semmit, es aztan nekem olyan rossz, hogy igy beszeltem vele. De hogy bocsanatatot kerjek,...szo se rolla. :|

Valahogy mar megszoktam ezt, vagy nem is tudom. Van erre valami megoldas ?(16 eves, lany)


2009. márc. 11. 21:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Kamaszkoromban én is ocsmány hangnemben beszéltem olykor anyukámmal, amit rettentően bánok.

próbáld magad visszafogni, hiszen ő az egyetlen anyád, még akkor is, ha felidgesít, és úgy érzed, nem ért meg.

nem az a hála módja, hogy csúnyán beszélsz vele, mikor ő szeret, eléd teszi az ételt, ruház, iskoláztat, azaz érted hajt. ezt majd úgyis akkor fogod megérteni, ha majd saját gyereked lesz.

Addig meg húzd meg magad, és örülj, hogy eltartanak. ha valamiben nem értesz vele egyet, fogd be a szád, ne gerjessz fölösleges feszültséget.

2009. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!