Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jobb, ha nyíltan még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jobb, ha nyíltan még az elején közlöm, hogy nem szeretnék többet vagy ha folyamatosan kevesebbet beszélek vele, terelem a szót?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az elején közlöd, hogy nem akarsz többet, ha többet akar tőled. Gondolom ez evidens.
2011. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De melyiktől csökken kevésbé a magabiztossága, hogy mással azért merjen csajozni?
2011. júl. 11. 00:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt szard, le jól! Nem a te hibád, ha egy ember sérült és nem érti meg, hogy te mást szeretnél.

Ilyenkor őszintének kell lenni vele. Ha tudod, hogy többet akar mint barát. Vagy szerinted jobb hitegetni?? Jobb ha miattad másokat dob?? Jobb, ha minden nap izgul, hogy veled legyen, rád gondol, reménykedik?? Aztán a végén közlöd, hogy bocs nem??? Vagy annyira gonosz akarsz lenni, hogy bántod passzívam, amíg magától nem hagy békén??

Mondd meg neki szépen.

2011. júl. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindkettőt csináltam... nem mindenki viseli jól. Van akinek teljesen le lehet rombolni az önbizalmát, azért próbáld ápolni a lelkét, ha ezt történne. Amúgy természetesen az első jobb.
2011. júl. 11. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tiszta lelkiismeretet szeretnél magadnak? Akkor közöld vele az elején. Hidd el, könnyebb lesz neki is feldolgoznia.

Magamból kiindulva: nemrég váltottam ismerkedés céljából 3 vagy 4 levelet egy lánnyal, és már az elején megmondta, hogy nem jövök be neki. Tudod, hogy reagáltam? Elmosolyodtam, és boldog voltam attól, hogy már az elején őszinte volt velem a lány.

Tehát légy egyenes, nekem legalábbis ez esne jól! :)

2011. júl. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jobban viselek egy visszautasítást, ha előtte nem játszadoztak velem.
2011. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem cső babinéni
2012. jan. 23. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!