Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor itéli az apának a...

Mikor itéli az apának a biroság a gyermeket?

Figyelt kérdés
Eléggé megromlott a kapcsolatunk költözni szeretnék de nem hagyja hogy elvigyem..Beteg sogornővel éleünk nem jo a viszonyom vele.(kever folyton)emiatt is szar a kapcsolatunk. egy éves a gyermek. ellátom eszik rendesen, nem bántalmazom. néha néha (tehát nem napi szint .talán heti kétheti 1 alkalom)összeülök a csajokkal és iszogatunk dumcsizunk mikor már alszik a gyerkőc erre a párom alkoholistának tart és ezzel érvel.. az ő családja tele van betegekkel.( daganatos, transzplantált..stb.) albiba mennék .. kérlek valami tanács..mit tehetnék..
2011. máj. 14. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

no alcohol a tárgyalás végéig, így bármikor fel tudod ajánlani, hogy most rögtön csinálhatnak egy tesztet, bizonyítandó, hogy nem vagy alkoholista.

Olyan nincs, hogy nem hagyja hogy elvigyed. ha elköltözöl viheted a gyereket is. Ha beadtad a válópert, csak jelentd be neki (a legjobb írásban, hogy nyoma legyen) hogy hol laksz.

2011. máj. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kevés kis alkoholt a csajokkal egy időre pihentesd,ettől Te nem vagy alkoholista de a saját érdeketekben jó lenne,míg a gyerekelhelyezés meglesz.

Ritka esetben ítélik az apának a gyermeket,már nagyon nyomos okok kellenek,hogy ne az anya kapja meg,de nem kizárt,hogy az apa kapja,a gyerek elehelyezése koránt sem olyan egyszerű,könnyű és gyors.De én kívánok sok sikert.

2011. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyunk házasok csak élettársi kapcsolat. az alkohollal meg nem lesz probléma. annyi még hogy orvosi igazolásom van arrol hogy pszihologushoz kell járnom családi konfliktusok miatt. egyébként volt már rá példa hogy megütött sajnos látleletet nem csináltattam mert kuka voltam..
2011. máj. 14. 13:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha csak élettársak vagytok,akkor még egyszerűbb. Akkor nyugodtan költözz el.

És add be a bíróságon a gyerektartásra az igényed.

2011. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg nincs hivatalos gyermekelhelyezés, bármelyik fél bármikor oda viheti a gyereket ahova akarja, csak tájékoztatni kell a másik felet.

Tehát vidd magaddal a gyereket, élj makulátlanul és add be a gyermekelhelyezési kérelmet a bíróságra, melyben írd le, hogy jelenleg is te látod el és gondozod őt.

2011. máj. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben.. remélem sikerrel járok.. pár helyen olvastam hogy ha én adom be a kérelmet mint felperes akkor nagyobb esélyem van.. utánajárok a biroságon köszönöma segitséget.!!
2011. máj. 14. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!