Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért aggódom egy osztálykirán...

Miért aggódom egy osztálykirándulás miatt ennyire? Nincs egy nyugodt percem sem.

Figyelt kérdés
A fiamék ma mentek 2 napra egy kis faluba az osztállyal.17-18 éves kamasz fiúk-lányok, egy tanárnővel.Hát ott lesz minden.Én jó kapcsolatban vagyok a srácommal, mindent elmondott, mennyi pia, éjszakai fürdő, csajok, és kontroll szerintem semmi.Tudom, tudom, hogy nem kéne, de most annyira aggódom.Volt már máskor is 2-3 napos nyaralások haverokkal, de itt az osztálytársak már mindenen túl vannak.Én bízom a fiamban, hogy tudja, hol a határ, de mégis féltem nagyon.Szerintetek?
2011. máj. 14. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Örülj hogy ilyenkor nem lányod van
2011. máj. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem semmin sem változtat, ha félted. Amibe bele akar menni, abba úgy is belemegy.

Én 16-17 évesen mikor 1 hetes táborba mentem, semmiféle tanári vagy szülői felügyelet nem volt, de persze ezt senki se tudta otthon, egyikünk szüleinél se...

Akkor ittam életemben először, és végig piáltam a hetet. Pasiztam is, éjszakai fürdő is volt, minden... Mégis itt vagyok és élek. Nem lettem ribanc, se drogos, se alkesz, meg van minden testrészem... anyukám pedig azóta se tudja mi történt azon a "tanulmányi táboron". :)


Úgyhogy no para, aminek meg kell, úgyis megtörténik.

25/L

2011. máj. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első!Milyen igazad van:)
2011. máj. 14. 13:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem volt az olyan régen, amikor én is voltam ilyen kirándulásokon...

De más az, amikor azért a valakiért aggódsz, akit annyira szeretsz.

2011. máj. 14. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi kb 16 évesek voltunk mikor az osztállyal egy hétre mentünk nyaralni. nem történt semmi durvább mint egy átlagos buli alkalmával. szerintem ne aggódj nem pici már a fiad, gondolom van esze.

21/L

2011. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 voltam, amikor voltam hasonló táborban. Viszont végig józan maradtam, néztem, ahogyan a többiek piáltak, és bezsebeltem egy csomó pénzt, mert fogadtam, hogy ki mikor fog okádni. A csajoknak meg bejött, hogy nem vagyok hullarészeg. :D Bár nem ismerem a fiadat, tehát lehet, hogy ő nem így viselkedne egy ilyen helyzetben, ezt te tudhatod.
2011. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

ez milyen aranyos:) amúgy teljesen természetes, hogy aggódsz...de ne gondolkozz annyit a dolgon:) nem tudom mennyit szoktatok sms-ezni, de pl. kérd meg, hogy írjon néha napközben, hogy jól van, minden oké, legalább csak ennyit:)

tereld el a gondolataidat, már sok idő eltelt abból a kirándulásból:)

remélem segítettem:)

2011. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!