Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc barátságról...

Melyik a kedvenc barátságról szóló idézetetek? (ne linket írjatok)

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%

Van egy apró, elvarázsolt, külön kis világ.

Ami csak a tiéd és csak az enyém; a miénk, a kettőnké közös.

Csak te érted, és csak én értem, csak mi. Ketten. Más senki ezen a földön.

Saját Napunk ,a szeretetünk ragyogja be, saját csillagaink a

mosolyaink díszítik az egét. A Hold, mely éjszaka világít a bizalom

kettőnk között. A levegő, mely nélkül meghalnánk a tudat, hogy létezel nekem és

hogy létezem neked. A víz, mely életben tart: a sok kedves szó,

melyekkel egymáshoz szólunk. Mindezek együttesen táplálnak minket, és bennünk egy érzést: barátok vagyunk mindörökké.

2011. máj. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
"Talán nincs is olyan, hogy jó barát meg rossz barát - talán csak barátok vannak, olyanok, akik az ember mellett állnak, ha megsérül, és akik segítenek, hogy ne legyen olyan magányos. Talán értük mindig érdemes aggódni, reménykedni, őértük érdemes élni. Talán még meghalni is, ha úgy kell lennie. Nincsenek jó barátok. Nincsenek rossz barátok. Csak olyan emberek, akik házat építenek a szívedben." (Stephen King: Az)
2011. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
A barát az,aki megkérdezi hogy vagy, és megvárja a választ.
2011. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

„A barátság az egyetlen olyan kapcsolat, amely kölcsönös, szabad választással jön létre. Nem velünk születik, mi teremtjük. Nem fertőzi meg semmilyen testi kapcsolat, vagy érdek. Nem akarunk egymástól semmit - egyszerűen csak jó együtt lenni. A barátság születése mindig együtt jár azzal az érzéssel, hogy találkoztunk már valahol. Hogy ismerem őt! Ez persze sejtelem, nem biztos hogy így van. Sosem tudhatjuk, mitől vagyunk otthon egymásban. De ha a barátomhoz megyek: hazamegyek.”


Haszontalan mozdulatok voltak, de megnyugtatók, amilyet csak a szerettei és a legjobb barátai közt kaphat az ember. Ezekből a buta kis érintésekből tudhatja a bajban, hogy nincs egyedül, és bármi van is, ennél csak jobb lesz. Mert a barátai vagyunk, és szeretjük, bármit művelünk is közben önmagunkkal, meg egymással, ez a szeretet sosem változik.


Nevetésed vidámmá tesz,

bánatod megkönnyeztet.

Haragodat csitítanám,

Fájdalmadat simítanám.

Ha akarod meghallgatlak,

ha szeretnéd békén hagylak.


Barát az, akire figyelsz, mert fontos számodra a sorsa. És figyel rád, mert fontos számára a te sorsod. Barát az, aki megért - s akit mélységesen megértesz. Nem tudtok egymásnak hazudni. Túl közel van. Mintha magaddal beszélnél.


A barátod az, aki mindent tud rólad, és mégis szeret.


Ha az összes barátom leugrik egy hídról,

én nem ugrom velük.

Lent várok, hogy elkaphassam őket!


Hát nekem elég sok kedvenc, barátságról szóló idézetem van! :D 15/L

2011. máj. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
"""Nincs, ami olyan szentül megpecsételhetne barátságokat, mint egy közös hányás."""
2011. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
A barátság akkor születik meg, amikor valaki azt mondja: "Tényleg? Hát te is? Én azt hittem, csak én vagyok ilyen."
2011. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
...............A legtöbb, amit a barátomért tehetek, hogy a barátja vagyok. Nincs vagyonom, hogy másként segítsem. És ha tudja, hogy boldog és elégedett vagyok a barátságával, nem is akar más viszonzást.....................
2011. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

Két nő között SOHA sincs őszinte barátság.Hogy miért? Az egyik mindig szebb,jobb stb...


Ez nem idézet,de szerintem nagyon igaz,ha sokan nem is látják be.

2011. máj. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek, nagyon tetszenek az idézetek :) Fiú lány barátságra is tudnátok?
2011. máj. 14. 21:15
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A barát az, aki megérti a múltad, hisz a jövődben és elfogad annak, aki vagy:)) Meg a 21:13-asé is nagyon tetszik:D 15/L


És nem hiszem, hogy 2 nő között nincs igaz barátság! Gyér lehet a környezeted, ha csak ezt látod...

2011. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!