Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző manapság,...

Mennyire jellemző manapság, hogy valaki az első barátjában/barátnőjében találja meg a Nagy Ő-t?

Figyelt kérdés

Számomra annyira szép, ha vkinek sikerül elsőre egy olyan emberrel összejönnie, aki a élete párja lesz:)

Kinek mi a véleménye, vannak még ilyenek?Biztosan vannak, de mennyire sok, vagy ez már rikta?És mennyire értékeli vki, ha pl. a párjának ő az első?

Köszönöm a válaszokat:)


2011. máj. 15. 13:56
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet, kort is írjatok, mikor ismertétek meg, és még amit szeretnétek írni:)
2011. máj. 15. 13:57
 2/8 anonim ***** válasza:
26 évesek vagyunk, 16 évesen jöttünk össze. Gimnáziumi osztálytársak voltunk. 3 éve vagyok a felesége, 15 hós a kislányunk.
2011. máj. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17éves voltam amikor a megismerkedtem egy pasival,aznap este össze is jöttünk,ő akkor volt 19éves,én akkor még szűz voltam,ő volt az első,2hónap után feküdtem le vele,amúgy én úgy tapasztaltam a páromnál,hogy egyrészt jó ha szűz a lány másrészt nem,szóval értékelik is meg nem is.

Mi azóta is együtt vagyunk,már jegyesek vagyunk,együtt élünk és együtt tervezzük a jövőt,csak jöjjön is össze mert ez mind a kettőnkön múlik.

Én most 21/N a párom 23/F

Szerintem vannak még ilyenek,bár ritka.

2011. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen jött össze két osztálytársam. Nemrég láttam őket, van egy babájuk is. Most 28-29 évesek.
2011. máj. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, arra nem emlékszem, hogy az elsők voltak-e egymásnak. 2 iskolatársamról van szó, hetedikben vagy nyolcadikban jöttek össze, azóta van 2 gyerekük (legalábbis kettőről tudok) és ez úgy 15 éve volt.
2011. máj. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszoka!

jó ezeket olvasni:) örülök, hogy akkor nem lehetetlen ez a dolog:)

2011. máj. 15. 16:02
 7/8 anonim ***** válasza:

18éves leszek a barátom 2O :)

1éve vagyunk együtt, neki én vagyok az első barátnője, (nekem ő a 2. barátom) remélem én is maradok az egyetlen barátnője, és ahogy ismerem így is lesz :)

2011. máj. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ez aranyos:) köszönöm, hogy írtál:)
2011. máj. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!