Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben vagyok és...

Első trimeszterben vagyok és állandóan ennék. Általában étvágytalanság és rosszullét ilyenkor a jellemző?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Örülj, ha tudsz enni. Én olyan rosszul voltam, hogy alig tudtam bármit is enni. Nem sorolom, de nagyon gáz volt.

Boldog babavárást!

2011. máj. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Vannak ksimamák, akik rosszul vannak és vannak kismamák, akik állandóan ennének, te az utóbbiba tartozol. Egy jó tanács: próbáld meg kicsit visszafogni magad, répát, karalábét rágcsálni, meg almát, mert nagyon könnyű meghízni és nem is kell nagyon sokat enni hozzá, elég a napi kis fagyika vagy iylesmi.
2011. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden kismama mashogy erzi. En a 7,5 hetben vagyok, es van hogy nem kivanok semmit sem foleg reggel, maskor viszont megcsap egy illat es joizuen eszek , es kivanok is dolgokat. Te is kivanos vagy?
2011. máj. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én mindig éhes voltam:):).Mindkettő jellemző.
2011. máj. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt hányingerem. Szuper jókat ettem mindig!

1 percig sem bánom. 11 hetes a kisfiam és már az eredeti súlyomnál vagyok.

2011. máj. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Akire77 ***** válasza:
Szia én is mindig csak ettem az elején,fel is szedtem jo pár kilót.vigyázz mert ha hajlamos rá az ember sok jöhet még fel ha nem vigyázol.én sajnos ilyen vagyok.azóta diétáznom kell.egyél de csak mértékkel.bár én is igy csináltam volna.
2011. máj. 28. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nekem nem várt mensi előtt volt 1szer hányingerem,azóta meg csak ennék csak ennék.Még csak 4 hetes vagyok és igen,nagyon kívánós.Valami eszembe jut és addig nem nyugszok amíg meg nem ettem:)Már most 2 kilót híztam.Elhatároztam,hogy több gyümölcsöt fogok enni és kisebb adagokat a finom falatokból:)

Boldog babavárást mindenkinek aki várja!

2011. máj. 28. 06:41
 8/12 anonim ***** válasza:

Én vagy hánytam, vagy ettem :)


Tényleg, néha volt hányingerem, de ez sem gátolt az evésben. Sőt... hogy ne legyen, ennem kellett...

Remélem sikerül majd leadni.

2011. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4-5hétig énis csak ettem. Aztán az 5.hét vége felé úgy keltem,hogy hányingerem van. Most 7hetes vagyok, a hányinger nem szülnt meg, egész nap van. Nem tudok enni szinte semmit. Eddig 3x hánytam. Napközben semmit nem eszem, ebédre valamennyit letuszkolok, ebéd után szintén semmit. Nem tudom meddig tart ez még,de már elmúlhatna:D
2011. máj. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én most vagyok a 7. hétben. Állandóan hányingerem van és rosszul vagyok,és csak az evés múlasztja ezt el!

Úgyhogy nálam a kettő egyszerre jelentkezik.

2011. máj. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!