Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 10ev korkulombseg az nagyon sok?

10ev korkulombseg az nagyon sok?

Figyelt kérdés
En 21 eves vagyok,van egy 31 eves pasi akivel ugy nez ki osszejovunk.Szerintetek sok annyi ev?Szerintem nem,de kivancsi lennek a velemenyetekre.Elore is koszonom:)
2011. máj. 17. 14:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%

Ebben a korban sok, később egyre kevésbé lesz az.

Most sem az évek száma számít, hanem az, hogy egy 31 éves pasit más dolgok mozgatnak, mint egy 21 éves lányt. Ha a lány koraérett, a pasi meg örök gyerek, akár össze is passzolhatnak. Ám ha az egyik már családot szeretne, a másik meg bulizni, abból konfliktus lesz.

2011. máj. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
11%
Ha ő is ilyen "jó" helyesírásból, akkor nem sok, összeilletek!
2011. máj. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
61%
Nem nem sok egyébként sem a kor számít hanem az amit érzel.
2011. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ebben a korban már nem sok. A párommal 24 évesen jöttem össze, ő 38 volt. Azóta együtt és élünk, másfél éve pontosan. A párom húga 20 volt, mikor a párjával összejött, aki 30 volt. 23 volt, mikor összeháíasodtak, idén 8 éve. Mindannyiunknak jólműködő kapcsolata van. Ha tizenéves lennél, akkor lenne probléma egy 30 feletti férfival, de így már nem olyan meredek.
2011. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
70%

Szerintem nem vészes.

Ha nem egy házasság bomlik fel miatta, hanem két független ember jön össze, akkor nem gond.

Sok 31 éves férfi még nem akar gyereket, csak 35 éves koruk táján, addigra a nő is 25-26 lenne ha együtt maradnak...

2011. máj. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
58%

16-20,5 éves koromig jártam egy nálam 12,5 évvel idősebb fickóval. Elég koraérett-féle voltam (bár egyben nagyon gyerek is), ő meg nagyon gyerek (a mai napig az, én most 23 vagyok). Utólag azon csodálkoztam, hogy vajon ő mit látott egy kamaszban (nem, nemcsak a friss húst...). Az a vicces, hogy én tényleg elkezdtem felnőni, ő meg maradt, amilyen. Tehát most kb. felnőttebb vagyok nála, pedig még van hova fejlődnöm, röhej.

Viszont szerintem szinte egyáltalán nem számít a korkülönbség egy olyan 15 éven belül, személyiségfüggő az egész. Ismerek nagyon jól működő párokat, ahol sok év van a 2 fél között. Az egyik legcsúcsabb egy házaspár, 31N, 50F. Szóval megpróbálni meg lehet, de figyeljetek nagyon magatokra és egymásra, és ha nem megy, ne húzzátok nagyon sokáig egymás idejét. Ilyenkor szerintem nem árt figyelembe venni, hogy az idősebb fél nem "ér rá" nagyon sokat nem a megfelelővel járni, ha házasodni szeretne, vagy élethosszig tartó kapcsolatra vágyik.

2011. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
72%
Szerintem nem sok.
2011. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
"házasodtak"
2011. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%
nem
2011. máj. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%
A kor csak akkor számít, ha az egyik tag nagyon fiatal és gyerekes! Szerintem
2011. máj. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!