Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal srác, idősebb nő,10év...

Fiatal srác, idősebb nő,10év korkülönbség. Normális ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Véleményetek szeretném kérni a következőben:


Adott egy 20 éves srác(én), és egy tőle 10évvel idősebb, 30 éves csaj. Mikor megismerkedtünk,csak egy éjszakának indult, aztán lett belőle sok egy éjszaka,majd kapcsolat - annyira jól kijöttünk,meg egyetértettünk mindenben,sose volt veszekedés,civakodás- mintha a másik felem találtam volna meg benne. Bár az h idősebb,volt h zavart,de volt h büszke voltam rá-de az esetek nagy részében tudomást sem vettem róla,mert nem volt fontos,nem érdekelt. Aztán jött az ominózus pillanat,bemutatni az ősöknek. Látszatra nem is volt ezzel gond. De mikor távozott a hölgy,szinte gondolkodás nélkül ki lett adva az ultimátum, h azonnal felejtsem el. Válasszak! Vagy vele maradok,vagy csomagoljak és húzzak innen. Mindenféle előzetes ok nélkül. Szimplán azért,mert nem egy fiatalabb csaj,akit ők elképzeltek mellém,hanem idős!

Ez normális? Most kinek van igaza? Én vagyok naiv v az ősök hülyék?

Várom a véleményeket.


2011. máj. 25. 10:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
nem vagy naív, ha igazán szeretitek egymást, akkor tartsatok ki egymást mellett, mert a valós érzelmek hullámaiban és az igaz szerelemben szerintem nincs korkülönbség,a lelki társad az a lelki társad (egyébként apum meg anyum között 15 korkülömbség van, szóval jahm :) ) szerintem szerelemben nem számít a kor :) L/18
2011. máj. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
...
2011. máj. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom: én csak ezért nem tagadnám ki a gyerekemet.

Biztosan rendben vagy az ősökkel?


Egyébként mióta jártok?

2011. máj. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz mások véleményével. nem ők fognak vele együtt élni. ha kijöttök a lánnyal, szerintem örülj neki, élvezd és ápold a kapcsolatot. ha pedig jönnek veszekedések, nehezebb időszakok, az is normális, ne úgy reagálj majd rá, hogy " a szüleimnek már megint igaza volt". nem a kor számít hanem hogy mit érzel:)
2011. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Neked van igazad,ha jól kijöttök egymással nyugodtan maradj vele.Nem értem,hogy miért zavarja őket ennyire ez,lehet hogy az ő fiatalkorukban ez nem volt szokás,de akkor is elég furcsán reagáltak.
2011. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz az őseiddel. Én is lassan 30 leszek és egyáltalán nem vagyok idős:D

Szerintem a barátnőd sem néz ki idősnek nem?


Amúgy lehet arra hivatkozni h Mo-n a férfiak várható életkora 69 év, a nőké 76 év és így mivel te fiatalabb vagy, nem lesz a feleséged évtizedekig özvegy:D:D

27 L

2011. máj. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A szüleim több, mint harminc éve házasok úgy, hogy anyám javára van 8 év köztük.
2011. máj. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Vicces, nálunk ugyanez volt, ugyanennyi korkülönbséggel. (én vagyok az idôsebb nô) Az én párom gerincesen viselkedett, szemberöhögte a szüleit, közölte velük, hogy nem hatéves gyerek már, akinek megszabhatják mit tehet, aztán hozzám költözött. Amíg befejezte az egyetemet, addig több munkát vállaltam, aztán összeházasodtunk, a szülei pedig gyakorlatilag hason csúszva jöttek beismerni, hogy tévedtek. Mit mondjak, egyelôre nem vagyunk oda értük, számunkra nem ember az, aki képes kidobni a húszéves fiát otthonról. Mindegy, a mi történetünk végül szépen fejezôdött be, de ez nem garancia arra, hogy nálatok ugyanez lenne, épp csak el akartam mesélni, hogy ilyen is van, nem kell fenékre esni, ha a nô idôsebb.
2011. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Én egy 31 éves nő vagyok, de most tulajdonképpen magam ellen is fogok beszélni. Természetesen a te saját döntésednek kell megszületni, de én megértem a szüleidet is. Most 30 éves a lány, te pedig 20 vagy. Gondolom még esetleg iskolába is jársz, aztán el kell kezdeni dolgozni is, megteremteni a jövőd alapjait. Ha belegondolsz egy 30 feletti nőnek igencsak sok az a pár év, pl gyerekvállalás szempontjából. Lehet a szüleid ilyesmitől tartanak. Hogy esetleg idejekorán lesz unokájuk, vagy épp ellenkezőleg: soha. Azonkívül, mire te a legérettebb, legvonzóbb flrfikorodban leszel, akkor ő már 40 felett jár... Tényleg vérzik a szívem ilyeneket írni neked, de ezek tények...
2011. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az ősök hülyék.
2012. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!