Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyunak, hogy...

Hogy mondjam el anyunak, hogy hármas leszek matekból?

Figyelt kérdés

3-as leszek matekból, ez már biztos:( Anyu meg fog ölni, ha megtudja, mert mindig jól tanultam és most szégyent hozok rá, meg magamra is. Nem fognak felvenni így a Corvinusra, egy utolsó szar vagyok. Pedig tök sokat tanultam egész évben matekból, de most lement hármasra az átlagom. Hogy mondjam meg ezt anyunak? Nagyon mérges lesz, légyszí segítsetek.

17L


2011. máj. 18. 16:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Na és akkor mi van, az én érettségim meg szín kettes lett, és nem haltam éhen.


Majd kijavítod jövőre!!!

2011. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Én is sokat rontottam, ha ez vigasztal:D


Én úgy gondolom, hogy nem egy jegy fogja meghatározni a majdani munkád és életed. Nem is az érettségid. Persze számít később és az tény, hogy ez már az érettségi pontokba beleszámít. Szerintem, ha a többi jegyed jó és jövőre sikerül ezen javítani, érettségid is jól sikerül, akkor még felvehetnek, meg ugye pluszpontok.. Ez még sok mindenem múlik.

2011. máj. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Én a szín kettes érettségire nem lennék azért büszke...


egyébként, ne a Corvinus legyen az életcélod :) annak csak a neve nagy!

2011. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
felvételi pontok* :D
2011. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Még van idő, esetleg kérd meg a tanárt, hogy javíthass, menj el különórára, vagy osztálytársad korrepetáljon. Ha a tanár látja rajtad az érdeklődést,meg hogy nem a jegyért tepersz elsősorban,hanem tényleg szívügyed,hogy megtanuld, lehet, megenyhülés ad esélyt.
2011. máj. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

ma 16:47


Te jártál már a Corvinusra???


(kettes érettségis vok)

2011. máj. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
56%
Én örülnék, ha 3-as lennék! :D
2011. máj. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Már nem tudom kijavítani, mert 3,5-re állok és azt mondta, nem adja meg a jobb jegyet:( Aj annyira kivagyok, már napok óta ezen rágódom és annyira felidegesítettem magam, hogy rosszul lettem.
2011. máj. 18. 16:49
 9/26 anonim válasza:
Énnnn örülnék a 3-asnak:D
2011. máj. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Anya, sajnos 3-as leszek matekból."


A többi jön magától, lehet, hogy kiakad, de azért örök harag nem lesz belőle. Most már ezen nem tudsz változtatni, inkább ígérd meg (persze csak ha betartod), hogy igyekezni fogsz a továbbiakban jobban tanulni. Ettől nem vagy "egy utolsó szar", azért nem ezen múlik minden.

2011. máj. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!