Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez hogy lehetséges? Már nem...

Ez hogy lehetséges? Már nem bírtam tovább, és felbontottam az jegyességet.

Figyelt kérdés
1.5 évig jártunk, majd eljegyzett, de fél év után visszaadtam a gyűrűt. Viszont ő azt mondta, hogy olyat, mint irántam érzett, még nem érzett soha senki iránt. Pedig 3 komolyabb kapcsolata volt előttem. De hogy lehet az, hogy neki én voltam az igazi, nekem pedig ő nem? Váltig állította, és tudom, hogy igy is gondolta és érezte, de én nem tudtam neki ezt ugyanúgy viszonozni.. Tudom kissé bután hangzik, de nem tudom máshogy megfogalmazni, csak nekem furi ez a dolog. Azért leírom, a szakítás oka az volt, hogy megfolytott a szeretetével. A másik dolog pedig, hogy nem tudja élvezni az életet, állandóan görcsöl mindenen. Tele is van komplexusokkal, kisebbségi érzete is van.. Amig együtt voltunk, segítettem neki, valamennyire változott is, de ugy érzem, hogy már nem tudnék vele lenni. Pedig ő szeretné ha visszamennék hozzá. Ennek a "kapcsolatnak" már annyi? Igazából végülis két kérdés lett egyből :)
2011. máj. 18. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem szereted akkor annyi, ha szereted akkor mi a kérdés? Maradj Vele, ha szereted, ha nem akkor inkább szakíts, ne áltasd!
2011. máj. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk együtt, azért tettem idésőjelbe a kapcsolat szót. Igaz,nem fejtettem ki, mit értek alatta. Rendszeresen találkozunk, mert ugyanott dolgozunk...
2011. máj. 18. 20:10
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Lehet, hogy Neked még tapasztalatra van szükséged, és azért nem érzed, hogy számodra ő az igazi.

Volt olyan ismerősöm, aki néhány hónap után felbontotta az eljegyzését, de 4 év után, miután "kiélte" magát, visszament a volt vőlegényéhez, aki addig várt rá. Azóta házasok:)

2011. máj. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez lehetséges :)
2011. máj. 18. 20:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem illetek össze, meg úgy tűnik, nem is vagy annyira szerelmes belé, inkább barátilag szereted, szerintem ne erőltessétek. Ha egyszer majd mindketten hasonlóan erős érzelmeket tápláltok egymás iránt, ha úgy érzitek, képesek vagytok idomulni egymáshoz, elfogadni a másikat a hibáival együtt, akkor esetleg lehet belőle valami.
2011. máj. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kései Sirató ***** válasza:

Túlságosan szeretett, ez volt az egyik baj? Olyan fiút kell keresned, aki nem nagyon tud szeretni.

Ha úgy érzed, már nem tudnál vele lenni, akkor keress mást.

2011. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, ez is furán hangzik, de túlságosan szeretett. A szeretettel nincs bajom, erre vágyom meg az a kapcsolatok alapja, de amit ő művelt, az sok volt.. folyotagó volt a szeretete, vagy inkább ragaszkodása (és biztos forrásból tudom, hogy a többi lánynak is ez volt a baja vele..).
2011. máj. 18. 20:59
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiába jó ember, ha te nem tudod vele leélni az életedet. Szerintem ennyi év éppen elég volt ahhoz, hogy megismerd és lásd, milyen lenne vele az élet. Ne raboljátok tovább egymás idejét, lépjetek tovább. Lehet, hogy később rájössz, mégis egy ilyen férfit szeretnél magad mellé, de addig még változnia kell a személyiségednek, meg kell tapasztalnod egysmást. Az is lehet, hogy te mindig ilyen leszel: ebben az esetben egy visszafogottabb sráccal alkothatsz tökéletes párost, aki bár ugyanennyire szeret, de nem mutatja ki ennyire, több teret hagy neked és sokkal biztosabb magában, mint az exed.
2011. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A szeretet összetéveszthető néhány dologgal. PL: a birtoklásvággyal. Alább ilyenekre találsz példákat.


[link]

2011. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!