Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak jeleztem félek...

A páromnak jeleztem félek attól, hogy kiszolgáltatott leszek neki, ha szülök. Válasza: nem leszel az. Ezt hogy érti?

Figyelt kérdés

nos én kb 30 ezrekre számíthatok, kb ennyi min-bér után a gyes/d.

nagyon megijeszt, hogy majd mindenért "kunyerálnom" kell lét, amit a párom eddig is mindig felülbírált, hogy mire kell és utána mindig megmagyarázza, hogy arra nekem nincs szükségem, de magára meg több 10ezreket költ "hülyeségre"


ő soha semmiben nem szokott megnyugtatni, általában két szavakkal lezárja a beszélgetéseinket, ha vmiben aggályaim vannak.


ahogy ezt is: "nem leszel nekem kiszolgáltatott, ha terhes vagy"


mégis mit érthetett ez alatt?

amikor minden jel arra mutat, hogy DE az leszek.


2011. máj. 20. 11:32
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
91%

Sosem értettem, hogy akik tudják, hogy nem illenek össze, azok miért vállalnak gyereket?

Ha már előtte uralkodott rajtad, akkor mire számítottál a gyerek után?

2011. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
95%

Nemrég feltettem egy hasonló témájú kérdést, mert engem is foglalkoztatott ez a dolog - bár kicsit más a helyzetünk, mégis sok mindenben hasonló.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2011. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
50%
Mégis mit mondjon erre? Nyilván a gyerekétől nem fog megvonni semmit. Arról meg ki tehet, hogy minimálbéres vagy?
2011. máj. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
98%
Ebbe a kapcsolatba gyereket szülni igen nagy felelötlenség, föként, ha már elötte is ennyire nagy gond, hogy ki mire mennyi pénzt költ. Ha benned felmerül ez a kérdés, akkor semmi értelme akárcsak együttélnetek is.
2011. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Neki mast jelent a szo: kiszolgaltatott, ahogy neki mast jelentenek az ertelmes dolgok, amikre erdemes penzt kiadni. 2 szavakkal lezarja a beszelgetest, mert ennyire erezte at az aggalyaidat. Mashogy forog a ferfiak es a nök agya biologiailag is, ehhez meg jön a karaktere. Az ö ertelmezeseben nem leszel kiszolgaltatott, a tiedben arra utal minden, hogy igen.
2011. máj. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:

de én "áldozatnak" érzem valahol magam

mintha feláldoznám magam egy szüléssel

kiesik e keresetem, megszűnök önálló lenni, és ez "csak" a szülés következménye, holott ő is akar gyereket


szóval nem tartom fernek a dolgot

2011. máj. 20. 11:41
 7/39 A kérdező kommentje:

11:38-as linket most olvasgatom


azért jó érzés, hogy nem vagyok egyedül ezzel, ha lehet ilyet mondani

2011. máj. 20. 11:42
 8/39 anonim ***** válasza:
88%

Nem vállalnék gyereket ilyen körülmények között. Ha most is kunyerálnod kell tőle és elszámoltat,ez később még rosszabb lesz.

Ha még nem vagytok házasok,én otthagynám az ilyen önző embert. Nem lehet vele leélni egy egész életet.

2011. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
igen, valószínű, hogy kiszolgáltatott alatt, nem látja, hogy én "nyomorgok"
2011. máj. 20. 11:43
 10/39 A kérdező kommentje:

ahogy olvasgatom a másik linken, elvileg hagyni kellene magunknak "menekülési útvonalat" ha le kell lépni


hát szép, hogy erre kell gondolni egy kapcsolatban :(

2011. máj. 20. 11:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!