Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg a párommal...

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem más ember miatt lesz vége a kapcsolatunknak? Hogyan bizonyítsam be és mivel, hogy SOHA NEM VOLTAM EGYÜTT senkivel?

Figyelt kérdés

Hogyan értessem meg a párommal, hogy nem más ember miatt lesz vége a kapcsolatunknak?

Amikor párommal megismerkedtem jómenő vállalkozó voltam 2 lakással. Az egyiket nem lehetett kiadni, mert BP.-en volt és hétvégente oda jártunk. A másikban vidéken laktunk.

Az elmúlt 4 évben semmit nem lehetett megbeszélni párommal, anyagilag nem támogatott és kezdtük felélni a tartalékot. Gondoltam kiadom egy fiatal házaspárnak az egyik szobát.

A másikban ott voltam a lányunkkal közel 2 hétig, mert a fiam kórházba került BP.-en és ottan látogattuk.

Párom hétvégén velünk volt, aztán a következő hétvégén jött és kitalálta, hogy ugyanabban a szobában alszunk. Ez nem volt igaz.

Jól elvoltam az albérlőimmel. Ez nem tetszett a páromnak.

Aztán összevesztem párommal és a srác is összeveszett a feleségével, mert kimaradt éjszaka a feleség. Szóval átdumcsiztuk az éjszakát.

Párom mikor jött értünk meglátott egy búcsú szájra puszit. Azóta sem hiszi el, hogy nem volt több, pedig tényleg nem. Igazából a srác nem is az esetem. Párom szerint megfogta a srác hátul a popom, én ezt nem vettem észre.

Aztán meglátta amikor vidékre jött egyszer a srác édesanyámnak tortát hozott a szülinapjára, amit én rendeltem tőle, mert olyan helyen dolgozik és felajánlotta. Nem is gondoltam, hogy ebből is baj lesz. Ekkor úgy megsértődött párom, hogy anyumtól nem akart aznap hazavinni. Aztán rá pár napra együtt voltunk párommal, amikor sajnos teherbe is estem.

Azóta cseszegett, hogy nem az Övé a Baby és nem tudja velem együtt várni. Ha megszületik tudom, hogy a páromra fog hasonlítani!

SOHA NEM VOLTAM SZEXUÁLISAN EGYÜTT EZZEL A SRÁCCAL!!! Páromnak van nyomozó és főkapitány haverja, már mondtam, hogy szívesen alávetetem magamat egy hazugságvizsgáló alá!

Aztán párom ment el a volt nejéhez, Akinél ott is aludt, de állítólag nem ott. Mondtam a srácnak, hogy jöjjön el Hozzánk, mert visszaadnék Neki dolgokat. Erre pont szembetalálkoztak és párom nekiment, hogy megveri. De ekkor mégcsak el sem jutott hozzánk! Párom meg azt hitte, hogy velünk is éjszakázott.

Szóval hogyan és mivel tudok a páromnak bizonyítani???

Pedig párommal jó az ágyban és tiszteséges, becsületes nő vagyok, nem egy k., ahogy a párom azóta mondja rám!!!


2011. máj. 20. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, valljuk be, van egy csepp kis oka féltékenykedni. A szájra búcsúpuszi azért túllép kicsit a normál határokon. Szerintem ne pattogj amíg okot adsz rá!
2011. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Búcsú szájrapuszi? Én egy barátomat sem puszilom szájon s másról se tudok aki így üdvözölne, búcsúzna haverjától-barátaitól.

Érthető, hogy nem bízik benned, s ebből kifolyólag az is igen ha kételkedik a gyerek apját illetően, adtál rá okot bőven.

2011. máj. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A szájra búcsúpuszit úgy éreztem megbeszéltük. Azóta és azelőtt sem volt ennél több! Akkor miért nem hiszi el???
2011. máj. 20. 19:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Hagyd rá, mindegy, mit hisz, ha úgyis elhagyod.
2011. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szájrapuszi. Azért ez elég erős, te mit szólnál ha a párod más nőknek osztogatna szájrapuszikat?
2011. máj. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Akkor ez már teljesen menthetetlen kapcsolat?

A gyermek biztos, hogy Tőle van és ráfog hasonlítani!!! Kellemetlen, de kibírom azt is, hogy egyedül várom a Babym.

De hogyan bizonyítsam, hogy több nem volt és nem is lesz???

2011. máj. 20. 19:06
 7/13 A kérdező kommentje:

Nem mindegy, hogy mit hisz, mert becsületes és tiszteséges nő vagyok!!!

Az én párom sokszor azt sem tudom merre jár éjszakáig!

2011. máj. 20. 19:08
 8/13 anonim ***** válasza:
Hiába fogod szerintem bizonygatni neki, igazából nincs amivel bizonyítsd, hogy nem volt szex közted s az illető közt, ha nem bízik úgysem hiszi el neked akkor sem ha a fejedre állsz. Azt, hogy ki a gyermek apja megoldja majd az apasági teszt. Azt írod megmondta, hogy nem tudja veled várni a babát, a férfiak szavait nem kell kiforgatni, úgy kell venni ahogy mondják.
2011. máj. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor viselkedj becsületes, tisztességes nőként. A Becsületes, tisztességes nők nem adnak szájrapuszit másnak, és nem hívnak át mást bosszúból együtt éjszakázni!!!
2011. máj. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

1 szájrapuszi volt életem egyetlenegy megcsúszása.

Te is félreértesz: nem hívtam át éjszakára!!! A cuccait akartam visszaadni, mert a párom cuccok nélkül zavarta ki a saját lakásomból, mint albérlőt.

2011. máj. 20. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!